Жодних скасувань чи зменшень соцвиплат допомоги рівненським військовослужбовцям не буде

Жодних скасувань чи зменшень соцвиплат допомоги рівненським військовослужбовцям не буде
0
Жодних скасувань чи зменшень соцвиплат допомоги рівненським військовослужбовцям не буде

Фінансування безпеки, оборони та соціальних виплат військових є беззаперечним пріоритетом діяльності Уряду.

Про це заявив на брифінгу Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Сфера оборони – завжди буде у фокусі нашого Уряду. І найкращий доказ цьому те, що обсяг видатків на оборону значно більший, ніж він був минулого року. Це принципова позиція Президента», – сказав Глава Уряду. 

Він зазначив, що видатки тільки на оборону цього року плануються у розмірі 136,6 млрд грн – 3% ВВП. Загальний обсяг видатків на безпеку і оборону складає 254,8 млрд грн – 5,4% ВВП. «Прошу звернути також увагу на те, що збільшуються обсяги видатків саме у відсотковому співвідношенні ВВП, а ВВП України теж кожен рік росте», – додав Олексій Гончарук. 

Глава Уряду також запевнив, що жодних скасувань або зменшень допомоги від держави військовослужбовцям, ветеранам та сім‘ям загиблих ветеранів не буде. «Наші захисники будуть під пильним захистом держави. Це принципово!» – наголосив Прем’єр-міністр.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному внаслідок наїзду потяга загинув пенсіонер
0
Читати далі
На Здолбунівщині внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
Головне покликання жінки в житті — це народити дітей: так вважає 41% українців
0
Читати далі
На Рівненщині лікар ВЛК допомагав ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Рівному чоловік на пошті обміняв дорогий ремінь на підробку
0
Читати далі
У Рівному стартував набір у гімназію нового покоління «StarLand»
0
Читати далі
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі
На Рівненщині вибухотехніки знешкодили нерозірвану частину БпЛА
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинула жінка, чоловік у важкому стані
0
Читати далі