Як працювати менше і робити більше за чотири кроки? (частина 1)

Як працювати менше і робити більше за чотири кроки?

Ті, хто має вільний час, аби слідувати їх мріям мають реальне багатство в житті. Джон Рокфеллер одного дня відмітив, «я не знаю нічого ганебнішого і зворушливішого, ніж дивитися на людину, яка присвячує весь свій час створенню грошей ради грошей».

Знати, як витрачати час, не менш коштовніший навик, ніж знання, як заробити, управляти, інвестувати, і витрачати гроші. Тим підприємцям, хто хоче бути дійсно успішним, доводиться вміти не лише накопичувати фінансові активи, але і управляти їхнім дорогоцінним і незамінним часом.

Хто знає як управляти, бюджетувати і економити час – замість того щоб дозволити управляти ними – завжди знаходять способи аби зробити додаткову готівку. Та більшість з вас дуже зайняті зароблянням на життя, тому ви не маєте досить часу, аби зробити істотну грошову масу. Краще віддатися для почасової або щомісячної плати.

Ви працюєте щоб допомагати збагачувати своїх босів і працедавців. І звичайні працівники не мають глибшого, повного і корисного життя, яке дає можливість насолодитися часом з сім'єю, друзями, хобі…

Піднятися Вище Рівня Працівника Середньої Ланки

Не всі бізнесмени мають бачення і амбіції потрібні щоб працювати менше, і встигати все зробити, отримуючи при цьому значно більше грошей.

Сьогодні існує велика каста підприємців які знаходиться в тілі найманого працівника. Найбільш «прокачаний» рівень підприємництва - уявний інвестор і творчий дослідник всіх грандіозних можливостей життя.

В Чотирьох Кроках кожен може бути уповноважений встановити вищі цілі і досягти здатності зробити більше грошей за менше часу.

Тепер давайте дослідимо п'ять основних рівнів підприємництва:

Підприємець-Працівник

Цьому підвиду подобається працювати в межах структури дружніх стосунків і безпеки. Вони перш за все зацікавлені у фінансовому благополуччі. Вони протиставляють себе прибутковим підприємствам, вимагаючи від себе нові досліди поза встановленою зоною комфорту. Вони перетворюються на чудових і видатних «бізників» на деякий час а потім їм, зазвичай, стає нудно і неспокійний. Хоча, ховаючи самих себе від привабливих пропозицій не мають успіху, тому що бояться, відповідальності, за прийом замовлення і задоволення потреб своїх клієнтів. Вони ставлять власні амбіції вище бажань своїх клієнтів і не опускаються до дрібних замовлень або роботи в кредит.

Працюючий на себе Підприємець

Це вид підприємців, які раді утекти з-під повноважень шефа. Але вони часто мають стільки радості від незалежності і упевненості у власних силах, що забувають про недолік навиків директорського командоутвореня, виконавчого лідерства, і адміністративного делегування. Ці недоліки означають, що вони мають тенденцію до переймання на себе повної відповідальність за кожну деталь бізнесу, і уникають вивчення нових методів або допомоги інших фахівців.

Директорський Підприємець

Ці підприємці прагнуть зосередитися на вирощуванні їх організацій систематично, не дивлячись на те, чи виправдані такі дії. Часто розширюються, коли це не актуально, нехтуючи наявними можливостями заробітку. Вони часто будуть програвати меншим але гнучкішим компаніям, через свою бюрократію.

Підприємниць-Власник/Інвестор

Ці підприємці зосереджені не лише на створенні бізнесу, але і на маркетингу і продажу. Вони концентруються не на продажах продукції і послуг а в продажі цілих компаній, і часто мають успіх у виведені на франчайзинг. Вони розуміють, що керівництво бізнесом - лише одна коротка фаза їх стратегії. Продаж компаній для доходу - їх головний пункт, тому вони, перш за все, розглядають свої бізнес-структури як інвестиційні засоби, які створюють, аби бути купленими і проданими, а не на все життя.

Примарний Підприємець

Це підприємець, який піднімається до рівня насолоди багатьма джерелами пасивного прибутку. Може присвятити так багато часу для особистих цілей, як він або вона хоче. Такі бізнесмени, зазвичай, розглядатимуть свою роботу як зусилля, які перетворюють мрії в дійсність. Вони присвячують себе продумуванню того, як змусити великі ідеї здійснюватися. З практично безмежними ресурсами в їх диспозиції вони можуть робити речі, які інші можуть ледве уявити.

Кожен з нас може розмістити себе в межах цих п'яти категорій підприємництва. І кожен з нас має досконалу можливість, аби просуватися вище по ієрархії підприємницької еволюції. Аби зробити так потрібно пройти чотири прості кроки. І слідуючи їм звільнити, як мінімум, 10 годин в тиждень без принесення в жертву продуктивності або доходів.

Крок Перший.

Завоювати Додаткові Години

Вкрасти 10 годин від типового робочого тижня без принесення в жертву прибуткам займе деякий час, але це легше і швидше, аби досягти більше. Перше правило будь-якої системи управління часом - зробити більше справ за визначений нами проміжок часу. Першочерговим завданням буде - виключити непотрібні дії. Потрібно зберегти час який ми маємо таким чином, щоб ніхто не зміг його відібрати. Час це - гроші, і як мовиться, «злодій, який обережніший всього, - той, хто краде ваш час».

Ті клієнти, які витрачають багато часу, подібні до злодіїв в магазинах що спеціалізуються в крадіжці нашого коштовного часу. Нам потрібно звільнитися від них або перетворити їх в платежі, які, чекають щоб потрапити до наших гаманців.

Поки цей підхід здається шокуючим для багатьох підприємців, але це практичне і істотне поняття. Деякі клієнти не платять по рахунках вчасно, ніколи не перестають скаржитися і не можуть бути задоволені. В результаті вони зв’язують торгових представників, обслуговування клієнтів, керівників, і менеджерів. Працюючи з такими клієнтами ви витрачаєте свої дорогоцінні хвилини, угоди і гроші без жодного зворотного зв’язку. Тому правильним рішенням стане «спалити» такого клієнта і приділити увагу тим хто дійсно того вартий, віддячуючи їм акціями та цікавими пропозиціями-бонусами.

Інколи, «позбутися від клієнтів» включає видалення «мертвих» лідів з бази даних. Або це може означати, засланням таких клієнтів далі по дорозі до більш відповідного бізнесу, який задовольнить їх цінові вимоги. Але часто це означає, що бізнесу доведеться переосмислити його власну внутрішню систему і послуги. Безпосередньо замість виключення клієнтів, підприємцеві, можливо, потрібно виключити магніти, які залучають тих небажаних клієнтів.

Часто компанії пропонують дуже багато знижок, халяви, або продукцію, яка не пов'язана з основною бізнес моделлю. Зосередьтеся на тій продукції, яка виробляє прибутки. Викиньте за борт вантажі які не сприяють отриманню доходів. Віддавайте ті напрямки іншому підприємцеві, або оновлюйте до Рremium версії, яка дасть вищі доходи.

Дохід - мета і найголовніший барометр успіху. Сильні компанії - не ті, які матеріально анемічні, а ті, що прискорюються для заробляння більшої кількості грошей за менший час.

ДАЛІ БУДЕ...

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.