Як працювати менше і робити більше за чотири кроки? (частина 2)

Крок Два: Подвоюйте Конверсію від Операцій

Гроші – неймовірний охоронець часу, і ті, хто знає, як зробити гроші більш ефективно може підсилити це, аби виділити більше часу і насолоджуються всім що життя може запропонувати.

Ключ до збільшення доходів - перетворити нерентабельні дії на прибуткові. Це нескладна формула для збереження часу кожен день без укладення компромісів продуктивності або заробітку.

Максимізація доходів не настільки важка, як, так звані, ділові гуру це подають. Ніхто не збирається перестрибувати до вершини без важкої праці. Але кожен хто сконцентрується на досягненні позитивних результатів може зробити так, що ставлячи одну ногу перед іншою ми неминуче зможемо пройти мільйони кілометрів.

Майте на увазі, що дорога довга, але ті хто робить швидші та більші кроки прибувають в бажане місце призначення набагато швидше.

Більшість згорають вже на перших кілометрах. Винахідливіші підприємці потрапляють туди за рекордний час. Інвестуйте до взаємного фонду або пенсійного плану і це, можливо, займе десятиліття, аби отримати достатню кількість часу Але збільшуючи доходи в бізнесі можете виконати план протягом кількох днів або тижнів. З більшими грошима, що конвертуються все швидше і швидше ви знайдете час, аби насолодитися життям зараз, а не через багато років по тому.

Аби підготуватися до ініціативи підвищення доходів, збирайте фінансові дані і метрику, аби отримати ясне представлення того, звідки доходи, скільки контактів з потенційними клієнтами кожного місяця, і, скільки клієнтів роблять фактичні купівлі.

Потім, почніть активну маркетингову кампанію, для отримання нових клієнтів та заохочення існуючих купити більше.

Частину зусиль спрямувати на пошук нової ніші. Більш всього підприємці бачать майбутнє їх компаній в продукції і послугах, які заповнюють специфічну потребу ринку або нішу. Знайдіть правильний товар і клієнти прийдуть. Побудуйте кращий курорт і він буде замовлений на рік вперед. Винайдіть кращу мухоловку і зробіть мільйони. Інший граний спосіб збільшити ефективність – подивитись на ринок з іншої сторони. Зі сторони клієнта: яким вони бачать ідеальну послугу та товар. Немає потреби винаходити колесо, ви просто ви ясність хто купує ці колеса і перетворіть їх на постійних клієнтів. А потім продайте їм золоті колеса з більшою маржинальністю. В кінці кінців – запитуйте та радьтеся з клієнтами і буде вам щастя!

Перший клієнт приходить до вас на довірі. І якщо ви дасте йому гарний сервіс, якісний товар, ексклюзивні пропозиції та додаткові бонуси – він буде вашим завжди, а кількість транзакцій збільшиться в рази.

Тепер давайте дослідимо приклад як зменшити робочий графік на 10 годин без втрати продуктивності та прибутків.

Бізнес працює 40 годин на тиждень і 160 в місяць.

Щоб отримати додаткових 10 годин на тиждень без втрати грошей та продуктивності потрібно зробити 40 годин мегаприбутку в місяць (4 тижніХ10 годин).

Один тиждень = 25% (1/4 місяця). Отже, щоб отримати 10 годин на тиждень потрібно збільшити прибутковість на 25% (закласти це в ціну або в обсяги продажів).

Зробити це можна через залучення нових клієнтів та збільшення кількості операцій в процесі яких робиться націнка на чверть від кожної гривні. Також потрібно відсіяти поганих клієнтів, що витрачають ваш час шляхом купонів або непотрібних подарунків, наполегливих заохочень купувати знову і знову з більшою частотою ніж ви то робите зазвичай!

Існує безліч способів заробити додаткових 25% і звільнити для свої цілей 10 годин на тиждень через роботу з маржинальністю.

Прикладіть достатньо зусиль та енергії до своєї діяльності і ви реально збільшите вже в наступному місяці.

 

ДАЛІ БУДЕ...

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.