Як працювати менше і робити більше за чотири кроки? (частина 3)

 

 

 

Крок третій: Увімкніть Автопілот в Бізнесі

Зараз підприємці мають неабиякі можливості. Одна з них це – зменшити свою участь в бізнес процесах на 10 годин в тиждень. Взяти перерву і встановити однакову кількість грошей яку буде заробляти фірма за місяць  без подальшого підвищення доходів на 25%.

Альтернатива для розумніших підприємців - запуск важелів для прогресивних змін та імпульсу які призведуть до зростання. Власник бізнесу підтримує таку саму кількість годин для своєї роботи, здобуває додаткових 25% прибутку і потім спокійно інвестує ці кошти в напрямки призначені для економії часу.

Працюючи виваженіше та стратегічно – не важче – впроваджуючи системи для організації бізнесу, тестуючи технології і системи просування, прогресивне навчання персоналу і т.д., з часом підприємець може спокійно передати бізнес до інших «вмілих рук» для отримання особистої свободи.

Під особистою свободою я розумію таке: коли хтось інший керує вашим бізнесом, без жодних втрат прибутку та продуктивності, а ви – власник – відпочиваєте з друзями або рідними весь день; проводите відпустку та спите без телефону. При цьому гроші продовжують надходити в таких самих кількостях.

Це справжня концепція ведення бізнесу без особистої участі в цьому. Вмілі та винахідливі підприємці піднімаються до рівня збільшення рентабельності без особистого втручання в більшість бізнес процесів.

Легендарні лідери своїх галузей та бізнесмени рівня Річарда Бренсона роблять гроші через систематизацію процесів. Так само Білл Гейтс став найбагатшою людиною не через те що продає комп’ютерне забезпечення, а завдяки тому що винайшов систему продажу програм в усьому світі без потреби в фізичних магазинах та особистої присутності на кожній транзакції.

Великий тренер не біжить сам заганяти м’яча у ворота супротивника. Він стоїть за боковою лінією та ефективно аналізує і змінює загальну стратегію.

Капітан літака виводить його на курс та ставить на автопілот. І протягом решти польоту грати в шахи або дивитись улюблений серіал, доки система безпечно керує літаком.

Найвищий пілотаж в бізнесі – дати вам, як власнику, зробити те саме з своїми компаніями. Ті хто продовжує нарощувати обсяги і використовує дану формулу, скоро зможуть відійти від бізнесу. Лишивши після себе стабільно зростаючу компанію, прибутки від якої будуть надходити на особистий рахунок для подальшого реінвестування в інші ніші, витрачання на улюблену справу та втілення своїх мрій.

ДАЛІ БУДЕ...

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.