Табірне табу

Дзвінок подруги: 10-річний син четвертий день у  таборі в Олександрії і  щодня просить забрати його звідти. Світлана як не вмовляла, а Платон стоїть на своєму: йому там сумно, не цікаво. Цікавлюся причинами, щоб щось порадити подрузі. Адже мій син не раз бував в таборах і проблеми „Забери мене!” ніколи не було.

Виявляється, Платон  не може ні з ким подружитись: в його кімнаті 2 інших хлопці „сидять на  телефонах”. Тобто діти не спілкуються між собою, звикли до віртуального світу.  А ще їх возили на екскурсію в Луцьк, на це потрібно було здати 100 гривень, який в малого не було. Він цілий день  просидів в кімнаті. Дивуюсь, а як же спорт, усілякі заходи, якими має бути насичене табірне життя? Принаймні суджу із власного досвіду: нам у свій час в таборі присісти було ніколи! А вожаті нащо? Як вони реагують на таку поведінку дитини, чому на намагаються Платона кудись залучити? Знаючи хлопчика не один рік, замкнутим і тихим його назвати не можу. Тому  так і не змогла нічого порадити Світлані. Вона таки забрала Платона додому.

Через кілька днів зателефонувала їй аби дізнатись, може син розповів щось нове про табір, може його хтось ображав. Нового нічого не почула. Можливо і справді табір табору не рівня? А може це відлуння віртуального світу, який затягує дітей і відучує від спілкування реального?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.