Чернівецькі контрасти

Чи були у Львові? Дурне питання? А в Чернівцях? А чим схожі ці міста? Ага, обидва цікаві архітектурою, старовиною. Я б сказала, що Чернівці не менш привабливі, ніж Львів. Є там що побачити. Однак туристів, на відміну від Львова, там у десятки разів менше. Саме цим і була здивована під час візиту туди вихідними днями.

Дорогу у 350 км ми планували подолати за 4 години. Але... вона була така, що їхали майже 5. Жах! Дуже поспішали аби побачити і почути  в 12 годині сурмача на ратуші. Чесно кажучи, очікувала біля неї зустріти хоча б декілька груп туристів. Бо ж це місцева „родзинка”. Та де там! В 11.55 біля ратуші чекала лише одна невеличка група туристів-поляків з гідом. А сурмач сподобався дуже. Цікаво!

Не зустріли ми гостей міста ні на вулиці Ольги Кобилянської, де знаходиться бомбезний краєзнавчий музей, ні біля знаменитого своєю архітектурою Чернівецького медичного університету. До речі, знайшли його ми не швидко, бо дорогу нам вказували неправильно: виявляється в Чернівцях три універи!

Цікаве місто, але вочевидь не лише дорога є причиною його малої відвідуваності.  Вона ж така була не завжди! Немає там табличок-орієнтирів, як у Львові, немає хостелів і реклами для туристів теж немає. Кам’янець рекламують і анонсують більше, а це ж зовсім близько! Шкода, що затишні  кафе пустують, чекаючи своїх гостей. А ще шкода панянок на високих підборах, які ходять сучасною бруківкою тротуарів: на відміну від старовинної ця вже самозруйнована від неякісної кладки. Ось такі контрасти бруківки, міст і їх господарів.

Коментарі

Я місяць тому був. Нормальне місто )

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.