Витягнемо Рівне з узбіччя разом

Один мій друг прокоментував кланову політично-бізнесову ситуацію в Україні: син чабана може стати лише заслуженим тваринником.

Кожен розуміє і приймає це по своєму, але для мене – це нонсенс. Мандруючи Європою, беручи участь у миротворчих місіях я бачив як живуть інші люди. У цивілізованих країнах такі слова мого друга сприймуть як жарт, або образу. Адже там кожен має шанс на достойне життя. А у нас – це норма. У нас – якщо ти не член клану, касти чи сім’ї – ти ніхто. Найстрашніше навіть за наших дітей, адже мажори у владі забирають у них їхнє майбутнє. А я хочу щоб і мої діти мали рівні шанси з іншими.

Так, левова частка рівнян сьогодні на узбіччі життя. Афганець, який на колінах під обласною радою просив не виганяти його з гутожтку, ситуація з квартирою на Соборній, де вагітну жінку та її матір рейдери вигнали з помешкання. Немало кричущих фактів і людських трагедій приносять до Громадської Ради при УМВС України в Рівненській області. Усе й не розповісти. Але висновок один – навколо нас вирує і жирує несправедливість, яку поодинці не побороти нікому.

Отож, нещодавно у мене з друзями з’явилася ідея створити громадську організацію, що допомагала б та підтримувала б рівнян. Протягнути руку помочі людям у скруті, заохотити дітей до спорту, підтримати людей літнього віку, про яких ніхто не дбає.

Ідей багато, а на їх реалізацію потрібно не багато. Ініціативні та свідомі люди зможуть не просто допомогти іншим, а й змінити історію нашого міста та зробити Рівне справді європейським.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.