У Рівному безкоштовно вчать плавати

У Рівному на озері Басів Кут в рамках проекту "Збережи життя!" функціонує соціальна Школа плавання. В її рамках кожен може безкоштовно навчитися плавати за допомогою професійних інструкторів. Я організував її спільно із обласним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Школа діє щовихідних на пляжі озера із 15:00 (за умови гарної погоди).

На відкритті Школи плавання, яке відбулося 10 липня, окрім уроків на воді відвідувачі пляжу також мали змогу взяти участь у спортивній естафеті, чим охоче скористалися юні відвідувачі рекреаційної водойми.

Також відкриття відвідала рівненська «золота рибка» Катерина Дікіджі, котра рада, що ця соціальна ініціатива має місце у Рівному. Оскільки всі ми чуємо про трагічні випадки на воді. І особливо прикро, коли йдеться про дітей. Навчившись плавати діти та дорослі стануть менш вразливими від ризику постраждати на водоймі саме через відсутність навичок триматися на воді, зазначила вона.

Вже третій рік поспіль ми організовуєму таку Школу плавання. Торік вона функціонувала на Хрінницькому водосховищі - рекреаційній водоймі, яку упродовж літа відвідують тисячі мешканців та гостей краю. Тоді упродовж літа навчилися плавати близько 800 осіб. 

А ще раніше соціальна Школа плавання діяла у басейні фітнес-центру "ФітнеССпорт", проте під час першого року навчали плавати виключно дітей із малозахищених сімей міста Рівне. Цього року разом із "Спорт для всіх" ми організували цю Школу на найбільшій водоймі Рівного. Тож ті рівняни, які не вміють плавати, а це в першу чергу діти, можуть сміливо приходити щовихідних на озеро і навчитися триматися на воді. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.