Чорнобілість

Не раз переконувалась в тому, що негатив притягує негатив, а неприємності ходять парами. Ось і днями мала нагоди в цьому переконатись.

День мав початися  із запланованого інтерв’ю. Напередодні зідзвонилася з людиною, домовилася на конкретну годину. Прийшла вчасно, сиджу чекаю. Проходить 15 хвилин – людини немає. Телефоную раз. Слухавка мовчить. Телефоную через кілька хвилин,  слухавку бере донька і каже, що мама пішла до сусідки.

  • Ви впевнені що до сусідки? – перепитую здивовано.
  • – Так, подзвоніть через 10 хвилин, вона буде.

Дзвоню, жінка бере трубку. Питаю, чи не сталось чого, бо ж я її чекаю.

– Ні, не сталось. Просто я вирішила, що мені   це інтерв’ю не треба, от  і не прийшла, – відповідають на іншому кінці.

  • Добре,  це ваше право, але чого ж ви мені не сказали про своє рішення хоча б годину тому? Чому не попередили, знаючи, що я вас чекаю?

Відповіді   я не почула. Гаразд, як кажуть проїхали. Йду до банкомата в надії отримати гроші, які давно мали б бути на моєму рахунку. На екрані пусто. Повертаюсь додому, бачу, що переді мною йде знайома, яку давно не бачила. Підходжу ззаду і обіймаю її за плечі зі словами „Привіт! Куди пропала, як справи?! " Вона нервово підскакує, не відповідаючи на вітання, з повними сліз очима каже: „Справи хреново. Вчора прооперували батька – рак”. В таких випадках важко знайти втішні слова....

Та це ще не все. Вечір. Дзвінок з незнайомого номера. Чоловічий голос повідомляє, що мій батько потрапив в травматологію. Дзвонив його сусід по палаті. Мчу туди...

Чому так буває – пояснити важко. Можливо і повний місяць дається взнаки. І тут поради бути обереженими не спрацьовують. Але в те, що це просто збіг обставин, не вірю. Проте і позитивні новини теж ідуть полосами. Наприклад, мій брат в один день продав квартиру в Москві, яку не міг продати 2 роки і  в цей же день став батьком (хоча останнє мало відбутися пізніше). Збіг?

Ось такі зебри життя. Тож тішуся, що тепер на черзі біла полоса. Нехай вона буде і у вас!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.