Наш квест у Брест

У мене, як і у кожного військовослужбовця, який справді живе армією, погони, як то кажуть, приросли до тіла. Тому, я дуже чутливо відчуваю усі негаразди в армії, і з радістю після виходу на пенсію прийняв під керівництво ветеранську організацію 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку та намагаюся підтримати діючих військових.

Я вирішив дещо вийти за рамки тих традиційних відносин, які склалися з частиною за роки та не лише брати участь в урочистостях й проводити заходи військово-патріотичного виховання військових. Особистий розвиток, вирішення проблемних питань та соціальний захист – це те, що вже внесено до стосунків з військовослужбовцями. Я хочу, щоб ветеранська організація стала місточком між діючими військовими та достойним життям.

Я бачив як живуть військові за кордоном, був свідком хорошого і поганого. Чомусь ми завжди котимося до гіршого, а нам потрібно брати приклад з армій розвинених країн, де кожен військовий – це особистість, яку поважають командири, а держава забезпечує усім необхідним. Лише за таких умов людина у погонах може якісно виконувати свій обов’язок із захисту Батьківщини.

Звісно, ніхто не застрахований від помилок та невдач. Я вважаю, що не помиляється лише той, хто нічого не робить. Спробувавши,  мені нарешті вдалося – наш полк зв’язку вперше в історії Збройних Сил України пройшов шляхами бойової слави та відвідав Брестську фортецю.

Зв’язок поколінь дуже важливий для нас, тому я як керівник ветеранської організації намагаюся підтримувати патріотичний дух нових генерацій військовослужбовців на дійсно героїчному минулому. Сьогодні не легко знайти достатньо ресурсів, а інколи і часу, аби розповісти й показати те, як загартовувався наш військовий характер.

Направду, такий захід я самотужки не провів би. У той час, коли шефська над полком міська рада вкотре проігнорувала звернення командування полку, меценати та громадські діячі на мій заклик протягнули руку помочі. Керівник рівненської обласної організації «Жінки Батьківщини» Марія Конощук, меценати Олександр Нестерук та Михайло Кирилов спільним зусиллям зробили свято для військових та доклали зусилля до організації поїздки у Брест. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.