Від будинку до будинку

Наша історія – це історія як кількох людей, не представників влади чи олігархічних кіл, які втомилися від несправедливості у нашому місті Рівне, та спробували змінити життя обласного центру. На відміну від недобросовісних політиків, які проявляють активність лише до виборів, ми вже у пост-вибірчий період започтакували громадський соціальний проект «від будинку до будинку». Вийшовши до рівнян, почали розривати замкнуті кола чиновницького бюрократизму та несправедливості у Рівному.

Першими ластівками вже стали будинки по Вербовій, 41 ж, де до дня Рівного плануємо відкрити дитячий майданчик,  та вул. Коновальця, 14, де сприяли ремонту даху. На Льонокомбінатівській, 15 на завершальному етапі укріплення будинку, а тепер паралельно тримаємо на контролі відновлення електропостачання.

Усі пам’ятають нещодавній випадок з захопленням квартири на Соборній. Тоді дехто навіть звинуватив мене у саморекламуванні на чужому горі. А МИ рейдерську атаку по Соборній, 257 відбили. Останнє рішення суду винесено на користь жінки. Ще хочемо аби цей будинок місто прийняло в свою комунальну власність. Тоді жоден із мешканців не зазнає таких рейдерських захоплень у майбутньому.

Також, нещодавно до нас звернулися мешканці будинку по  вул. Грушевського з проханням сприяти у ремонті даху, що тривалий час в аварійному стані. І це МИ незабаром реалізуємо.

Усе вирішуємо шляхом законності, юридичної підкованості та наполегливості.

Підсумувавши пройдений шлях від будинку до будинку з іншими ініціативними людьми ми прийшли до висновку, що час переходити в формат громадської організації, що якісніше та фаховіше зможе втручатися в ситуації й сприяти вирішенню проблем рівнян. Усіх небайдужих та суспільноактивних людей Рівного ми запрошуємо до діалогу щодо формату й роботи нашого майбутнього об’єднання.  

Фото "4 влади"

Коментарі

Маленьке зауваження в будинку в якому є хоть 3-и приватні квартири апріоре будинок не може бути комунальною власністью це є спільна приватна власність....так тлумачать закон, українськи кодекси і є рішення українських судів в тому числі констітуційний.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.