Рівненський нардеп переслідує опозиційного екс-«Свободівця»

На посаду директора прес-центру Кузнецовської міської ради  відбувався конкурс в якому прийняв участь і екс-«свободівець»  Степан Молчан, професійний стаж якого в журналістській сфері доволі значний.

01.09.2002 – 31.08.2006 – ТОВ «Видавничий дім ОГО», кореспондент;
06.06.2007 – 11.07.2007 – ПП Забавська С.А, редактор;
01.11.2007 – 24.07.2008 – ПП ВД «Провінційна», головний редактор газети «СВ»;
25.07.2008 – 06.11.2009 – редактор газети «Провінційна».

Але, на жаль, не тільки ділові якості впливають на прийняття рішення членів конкурсної комісії.  Боротьба під килимом, ось основний  важіль будь якого призначення.  І в даному випадку сталось саме так.

Розповідають, що попередньо, перед  засіданням конкурсної  комісії, секретарю Кузнецьовської міської ради дзвонив нардеп від Рівного Олег Осуховський, просили проконтролювати, щоб ні один член ВО «Батьківщини»,  не дай боже,  не проголосував за опального «Свободівця».

Так воно й сталось, але на що ніяк не зміг розраховувати нардеп, так це на те, що за бувшого «Свободівця»  проголосують  представники «Свободи»  і «Удару». На тому б історія й закінчилась, якби Олег Осуховський не вислав «зондеркоманду» в Кузнецовськ  для морального та посадового тиску  на керівника Кузніцовської міської організації ВО «Свобода» за  те, що той проголосував за Степана Молчана на комісії. 

На даному прикладі ми бачимо, що голосування одного достойного чоловіка за іншого достойного чоловіка в «свободі» може каратись.  Але й це можна зрозуміти, не зрозуміло одне – склад так званої зондеркоманди призначеної для «Свободівських»  чисток.

  1. Андрій Бортник  – «красень чоловік», хірург, бігав за Степаном Молчаном наче песик на повідку, в той час коли ще Степко був обласним керівником «Свободи»  в Рівненській області. Та тільки Керівником призначили Осуховського відразу змінив вподобання, задер носа і навіть не вітався з  старими товаришами.
  2. Осипчук  Юра – теж не менший «красень» чоловік якого Степан Молчан в партію брати не хотів, але після приходу в обласне керівництво Осуховського, цей шустрий чоловічок буквально за декілька днів зайняв ключові позиції в партії. Не знаю як, але даний товариш, крім членства в «свободі», очолює ще й Рівненську територіальну обласну організацію Політичної партії ПОРА (посилання на Державну реєстраційну службу додаю   http://www.drsu.gov.ua/party/100 , № 18,  для спрощення пошуку). Перебуваючи одночасно в двох партіях цей чоловічок умудрився ще й балотуватись по списку «свободи» в Верховну Раду. Явно порушуючи цим виборче законодавство.
  3.  Рибачок Сергій –   бувший СДПУшник, чудо зондеркомандер, керівник  фракції в Острозькій районній раді. Так, ви не помилились, саме в тій районній раді де опозиція своєю більшістю вшанували Щорса і Будьонного. Серед шанувальників червоних комісарів були і двоє підопічних Рибачку «свободівців». То може цей чудо-зондеркомандер спочатку в себе в районі розбереться, а потім вже й на інші райони заїжджати буде, і розповідати, як жити треба.

Цей інцидент я розцінюю як ще одну спробу зачистки справді опозиційно- радикальних «Свободівців» незрозумілими людьми, які просочились в ряди свободи і продовжують розвалювати її з середини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.