Чим схожі такі чудесні міста як Рівне та Одеса?

Цього літа мав змогу проїздом побувати в  місті Одеса. Гарне місто, гарні в ньому туристи. Деякі моменти вразили схожістю із Рівнем.

Перше, що впало в очі це схожість Рівненських тролейбусі із Одеськими. Правду Хомко говорив що таке “совєтське залізо” є не тількі в Рівному .

Ось що я побачив із середини в тролейбусі в славній Одесі.

Друге, що вразив піар одної політичної сили на біг-ботдах та будинках. Політична партія “Районів” всюди по Одесі, згадують про “нашого президента” та не нашого “синього” очільника області. І це ще не вибори, а вже працюють.  Окремо хочу відзначити тему написів на біг-бордах: “Народний бюджет міста започаткований президентом для збору грошей на реконструкцію музею”. Виходить що хтось собі думає – “Я пропіарусь”, а ВИ жителі міста героя складетесь на реконструкцію музею”.

Гарне фото зробив біля стін комітету по бородьбі із корупцією в Одесі. Фото говорить як на мене за справжню діяльність та ефективність цього органу.

Дивіться та судіть самі.

P.S.На останок, Одеса відрізняється від Рівного тим що, в місті герой можна побачити два “Мерси разом”. В нас один як максимум. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.