Фестиваль "Аквасфера": замість трьох днів - два

У Хрінниках, що на Демидівщині, 2, 3 та 4 серпня відбувся третій щорічний фестиваль "AQUASPHERE". Щоправда, дякуючи районній владі, пройшов він далеко не так, як того очікували відвідувачі та організатори.
 
Для залучення якомога більшої кількості людей ми, організатори, провели масштабну піар кампанію: розповсюдили рекламні плакати на теренах всієї Рівненської області, подбали про належне інформування сусідніх областей та заполонили інформацією інтернет простір. Хоч і без цього "Аквасфера" вже широковідомий на Рівненщині, хоча б через те, що торік його хедлайнером був Кузьма Скрябін.

Навіть погода сприяла тому, щоб гості фестивалю якнайкраще розслабилися упродовж трьох днів відпочинку, розваг, музики, сонця, пляжу та води. Проте сталось те, чого ніхто не чекав. З дивних та незрозумілих причин у перший день фестивалю, у п’ятницю 2 серпня, нам відмовили у подачі електроенергії. Тож замість гарного відпочинку розчарування отримали не лише організатори,а й люди, які приїхали з Рівненської, Тернопільської, Волинської та Львівської областей. Місцева влада не лише не посприяла проведенню фестивалю, а й відверто завадила. Можливо, причиною цьому є певна конфронтація між мною і місцевими керівниками, яка початкує ще з часу весняних проміжних виборів…

 
Шкода, що відвідувачі так і не змогли потішитися із сюрпризу, який ми підготували для них у перший день фестивалю. Не буду вдаватися у деталі, оскільки все було зірвано. Скажу лиш, що поблизу фестивалю "AQUASPHERE", роз’їжджав чорний кадилак гурту "Дзідзьо", а запланований перфоманс так і залишився ідеєю.... На цьому завершу розповідь про перший день фестивалю і повідаю декілька слів про те, як пройшла третя "Аквасфера" загалом.
 
Отож, наступного дня, у суботу, 3 серпня, "AQUASPHERE" відвідали більше ніж 700 осіб. На сцені для гостей грали найкращі діджеї Рівненщини. Приміром DJ X-RAY, DJ SPACY, DJ FOCUS, та гість із Луцька DJ JENYASHOCK. Відвідувачі також побачили виступ від майстрів-акробатики STREET WORKOUT і талановитої молодої гімнастки Ірина Федоренко. Окрім того, фестиваль вже встиг стати майданчиком для виступу талановитих дітей, які демонструють свої вокальні здібності на сцені.
 
Заключний третій день фестивалю у неділю, 4 серпня, відвідали понад 200 осіб. Фестиваль у Хрінниках для кожного відвідувача був багатий позитивними емоціями та завершився танцями під якісну музику у хорошій компанії. Попри те, що дякуючи місцевим владцям все було не так, як ми запланували.
 
Як би там не було, наступного року фестиваль "AQUASPHERE" ми зробимо ще маштабнішим, і ще яскравішим. Звісно, якщо влада Демидівщини не ставитиме палки в колеса тим, хто в міру наявних можливостей займається розвитком культури у краї не просячи нічого натомість.
 
 

Коментарі

Є такий прилад як "Шумомір" це перше!
За законом україни дозволений рівень шуму у "Зоні масового відпочинку і туризму" після 23:00 має дорівнювати не більше 75 дБА! Це друге!
Ззаду сцени у напрямку де знаходяться жилі будівлі на відстані 100 метрів рівень шуму не перевищує 45 дБА! Які питання???

Спати селу ніхто незаважає і ніколи незаважав! Акустичні системи завжди стоять "Рупорного типу" і вся потужність звуку направлена на ЛІс! Де живуть їжачки і білочки...

Обдовбані малолєтки і п'яні рила це не вина організаторів а проблема виховання батьками своїх дітей!

скажу вам відверто, приїзджаю часто в Хрінники до родини і люди повірте, невзахваті від тіїє музики, і скажу Вам, ЩО ДІЙСНО ГУПАННЯ НЕЙМОВІРНЕ, ВІД БАСУ ТРЯСУТЬСЯ ШИБКИ ( у кого дерев"яна рама), такщо це питання спірне, моя б воля, я б заборонив !

Навіть банально на телефоні iPhone у спеціальному додатку можна виміряти рівень шуму, і він не перевищує допустимих норм!

Ага культура, куча обдовбаних малолеток, п'яних рил i гупання, що не дае спати селу, iдьте в поле i там гарцюйте, перетворили Хрiнники на збiговисько ...

"На сцені для гостей грали найкращі діджеї Рівненщини. Приміром DJ X-RAY, DJ SPACY, DJ FOCUS" - Хто ? Відколи це (ахахахахаххаха) DJ SPACY входить до когорти кращих DJ`s в області ??? Ну не смішіть вже так, досить. ЩО вона може ?
X-RAY та FOCUS - це так, це дійсно одні з кращих представників цього руху...
але SPACY...навіть поруч й не лежала...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.