Оптимістична Україна: до 2030 року житлова площа кожного збільшиться у півтора рази!

Не перестаю дивуватися оптимізму українських урядовців, які днями затвердили Оновлену Енергетичну стратегію України. http://spinchuk.blogspot.com/2013/08/blog-post_14.html
Виявляється, наш добробут має стабільно зростати щонайменше на 5 % кожного року, завдяки чому кожен з нас зможе покращити свої житлові умови у півтора рази!
 
Далі цитую частинки розділу 3.1, що стосується Стратегії розвитку електроенергетичної галузі України. Без змін та коментарів:
 
«…важливим чинником впливу на промислове споживання електроенергії буде зростання добробуту населення України (щорічне зростання ВВП на душу населення складатиме близько 5%), що стимулюватиме зростання таких галузей як житлове та комерційне будівництво, харчова промисловість, виробництво електроенергії, тепла та води та автомобілебудування…»
 
«…Зростання побутового споживання електроенергії населенням до 2030 р. у порівнянні з 2010 р. складе більше 55% (середньорічний темп зростання – 2,2%), у результаті побутове споживання складе близько 57 ТВт•год. Головним чинником такого зростання буде поліпшення добробуту населення України, яке зумовить покращення житлових умов до рівня, близького до розвинених країн 2010 р. (збільшення житлової площі з розрахунку на людину приблизно у 1,5 раза), і збільшення оснащеності домогосподарств побутовими приладами. Зниження чисельності населення не матиме значного впливу на обсяг споживання електроенергії. Значне зростання використання теплових насосів та термонакопичувачів для потреб опалення також суттєво вплине на потребу населення в електроенергії, це буде спричинено розвитком цих технологій та суттєвим зростанням ціни на газ для побутового вжитку.»
 
До речі, про газ: згідно цієї ж Стратегії, споживання блакитного палива до 2030 р. Україна скоротить лише на 14 %. І більшу частина цієї економії буде здійснено якраз за рахунок зменшення споживання газу населенням у півтора рази. Але це окрема історія...

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.