Африканська Україна – горілчано-цигаркова економіка

Іді Амін, що правив Угандою в 1970- х, отримував задоволення від нагородження себе титулами, серед яких були «Завойовник Британської імперії» і «Король Шотландії», «Король всіх звірів». Ще Іді Амін прославився тим, що оголосив війну США тільки за тим, щоб наступного дня правитель оголосити про її переможне завершення.

Цей хлопець теж не хотів бути маріонеткою. А тим часом жителі його країни штурмували кордони, щоб утекти. А ті хто залишився убивали одне одного за хліб.

Нещодавно потрапив на піший перехід кордону з Польщею. Якраз в годину пік. Це жахливе видовище, коли кілька сотень людей з скляними очима стадом намагаються прорватися в омріяну Європу. Хтось турист, хтось їде по закупи, а хтось в надії просто продати пляшку горілки та дві пачки цигарок. Щоб хоч з цього заробити на хліб. Отакі от картини! Помітьте, що у нас не голодна африканська країна з якимось генералом диктатором на чолі. Хотілось би вірити, що ні… Але не віриться.

Слова наших депутатів-регіоналів підвереджують, що таки Африка. Тільки треба нашим нардепам-багатькам дати автомат калашникова і старенький джип і заборонити митися.  Судіть самі: «Не підпишемо асоціацію з ЄС, зате не будемо маріонеткою – Єфремов».  

Ці люди надалеко від своїх африканських друзів втекли. Теж не хочуть бути маріонетками. Карще бути головним в своєму чані з лайном. Саме так їх сприймає пересічний житель Євросоюзу, а невдовзі і керівництво. Це не важко зрозуміти, але толерантні європейці про це ніколи не скажуть прямо. Бо як їм реагувати такі висловання пана Євремова чи на українців, які дозволяють йому таке говорити...

Читаючи останні новини з парламенту розумієш – недовго залишилось. До Африки – півкроку. Казна пуста, політики брешуть навіть європарламентарям, а міжнародна інтеграція завершується отими двома пачками цигарок на польському базарі та заробітками на московських стройках…

А тим часом ключовою тезою всіх ЗМІ в останній тиждень стало «Єворонітеграції не буде».

І справді, яке відношення Україна має до Свропи. Нам швидше з Конго дружити треба чи з Угандою. 

Коментарі

Так, мій кум вже 5 років катається до Польщі за товаром з однієї лише причини - лише в його кіоску на ціле село можна купити одяг, який носитиметься довше, а по ціні той же ж хмельницький Китай. Адже навіть Китай - і це усім відомо - виробляє продукцію для різних країн різної якості. Чому ми купляєм товари для країн третього світу, третього сорту? тому, що самі такі є, і власне наша влада створює для цього усі умови!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.