Vivat студент!!! Vivat… Vivat студент!!!

Час летить швидко, наче вчора  було літо, тепле море, безтурботні зустрічі з друзями, а ось вже два місяці осінь засипає нас жовто - червоним листям та поливає дрібним дощем. Незабаром у студентів розпочнуться контрольні, заліки, екзамени. Але все це ще попереду, а незабаром, а саме 17 листопада, студентство відзначатиме своє «професійне свято» - День  студента! Чому саме цей день? Історія свята має  більше ніж піввікову історію, адже саме 17 листопада 1946 року в місті Празі проходив Всесвітній конгрес студентів, де було прийнято  рішення   відзначати в цей день Міжнародний День студента і присвятити його студентам, які загинули у боротьбі з фашизмом. Виходячи з цього, в 1999 році Президент України прийняв рішення про встановлення  і в Україні, також в цей день нового свята – Дня студента.

В кожному місті, в кожному ВУЗі свої традиції проведення цього свята - будуть проводитись КВН, святкові вечірки, спортивні змагання і всіх буде єднати веселий настрій,  щирі усмішки, хороші побажання від друзів та рідних.

Дорогий  студенте,в цей день я хочу побажати тобі бути самим собою, ніколи не переступати через свої принципи: якщо ти на сто відсотків впевнений,   що правий,  вмій відстояти свою точку зору, однак прислухайся до поради старших. Однією з таких порад,яку я вчасно отримав і до якої дослухаюся і до нині - ким би ти не був,  завжди будь людиною! І впевнено крокуй до свої цілі!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.