Шлях до європейських цінностей

Простий люд, розчарувавшись в політичних силах, вийшов на вулицю продемонструвати, що нас не влаштовує устрій справ в країні. Ми вийшли не за гроші чи якогось політика. Ми мокнемо і мерзнемо на майданах міст по усій країні, аби показати, що ми відстоюємо європейські цінності і невдоволення маніпуляціями провладних кіл.

Все, що Україна досягла за 22 роки незалежності, це чергову руїну. Тому, розчарувавшись у наших псевдодемократах, не вірячи обіцянкам  політичних спекулянтів, люди хочуть підтримки Європи аби поламати цю систему і зробити Україну демократичною.

Ми розуміємо, що можновладців влаштовує сьогоднішня ситуація, коли правовий нігілізм дозволяє обкрадати, знущатися над людьми безкарно. І їхнє небажання приймати європейські закони, підписувати асоціацію з ЄС вкотре демонструє страх відповідальності за вчинки і бездіяльність перед європейською спільнотою.

Зрозуміло, що асоціація – це далеко не членство в Євросоюзі. І процес інтеграції в європейську спільноту буде болючим й тривалим, адже наш хаотичний стиль життя буде повністю змінено. Польський досвід показав, що це можливо. Лише в захищеному законом і підконтрольному людям демократичному суспільстві можливий економічний розвиток.

Отож, нам потрібно об’єднатися сьогодні як ніколи навколо ідеї європейської України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.