Євромайдан - пологовий будинок нових лідерів

Давно не писав в  свій блог, все якось не було про що. Але сьогодні мушу, хочу і треба написати. Написати про те, що відчув/зрозумів на рівнненському майдані.

Сьогодні допомагав хлопцям з рівненського євромайдану. Поки сильно відчувається брак організаційного досвіду. Він іноді компенсується ентузіазмом, але іноді трапляються й проколи. Сьогодні допоміг організувати доставку сцени на вечір, друк листівок. Радує вогник в очах хлопців. Вони за ці кілька днів стали іншими. В погляді замість переляку з'являється впевненість, замість драйвування - виважене піднесення.

На наших очах росте нове покоління політичної еліти. Вони ще жовтороті (без образ, я по доброму), погано ходять і незрозуміло говорять, але вони майбутні. Мабуть тому так невпевнено почуваються в наметовому містечку "теперішні". Я зустрічав їх там кілька. Зверхність, нерозуміння, інколи сарказм, інколи роздратування. Ні, вони не проти цих молодих революціонерів, вони просто спинним мозком відчули що це їхня зміна.
Їм ще рости і рости, вчитись, бити гулі, тренуватись. До зрілого політичного віку їм ще років 15-20. Але сьогоднішні події можуть стати для України новою "Революцією на  граніті", яка стала школою для багатьох нинішніх політиків.

Не факт що Янукович підпише угоду, але є ФАКТ - народились нові лідери. Народились як політики, хоча й самі цього ще не розуміють. Їхня доля, зайняти місце нинішніх, коли наберуться сили. Але й про це вони ще не здогадуються. Тільки "теперішні" відчувають, що вони вже майже "колишні".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.