Звернення Віталія Чугуннікова до влади та правоохоронців

Звернення до голови Рівненської обласної державної адміністрації Василя Берташа, міського голови Рівного Володимира Хомка, представників Партії регіонів на Рівненщині.

 

Влаштовуючи криваву бійню мирних студентів на майдані Незалежності, влада чітко продемонструвала – вона перейшла межу і оголосила війну власному народу. За все, що відбувалося і відбувається в країні, починаючи від побиття студентів на майдані і закінчуючи бійкою біля Адміністрації Президента, відповідає особисто Президент України Віктор Янукович. Та я вірю, що навіть в його команді є люди, які не підтримують диктатора Януковича, які не готові брати на себе відповідальність за кровопролиття на вулицях Києва.

Твердо переконаний, що за побиття студентів на Майдані, за постраждалих журналістів мають нести відповідальність конкретні представники цієї влади! А тому, не лише як народний депутат України, але і як мешканець Рівненщини, звертаюся до представників цієї влади в області та місті Рівному.

Підтримуючи владу, ви берете на себе частину відповідальності за її дії на Майдані! Закликаю місцеві ради, депутатів всіх рівнів, сільських та селищних голів бути гідними представниками своїх громад та, провівши позачергові сесії, висловити свою позицію щодо подій в Україні і долучитися до загальнонаціонального страйку. Крім того, я закликаю тих членів «Партії регіонів», які не підтримують жахливі події, що відбуваються в Україні, покинути її лави.

Сьогодні місце кожного свідомого громадянина – на майданах країни. Ми оголошуємо загальнонаціональний страйк, бо мусимо взяти відповідальність на себе. Влада повинна зважати на думку громадян. Уряд, непрофесіоналізм якого призвів до соціальної та економічної кризи, і який порушив закони України, відмовившись від європейської інтеграції, повинен піти у відставку. Наші вимоги спрямовані на відновлення справедливості і оновлення країни.  

Окремо звертаюся до представників правоохоронних органів Рівненщини. Ви, присягаючи на вірність народу України, давали зобов`язання стояти на зихисті громадян нашої країни. Сьогодні ваші командири дають вам накази проливати беззахисну кров наших співгромадян. Не робіть цього! Ви маєте право не виконувати завідомо злочинних наказів. Не забруднюйте мундир кров`ю беззахисних студентів та протестувальників. Ставайте на бік Майдану та доведіть, що готові виконати присягу та захищати громадян України. Співробітники львівських спец.підрозділів вже це зробили. Настала і ваша черга!

 

Народний депутат України,

голова Рівненської обласної організації

політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Чугунніков

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.