Рівняни, а давайте домовимося - ми ж свідомі

От не подобається мені, коли поперед мене іде людина і курить - весь дим мені. Думаю не один я не в захваті від цього.

Я не проти курців - вони теж люди, громадяни, так само мають права.

Компроміс може бути такий - домовляємося, наприклад, що курити можна біля кожної урни. Захотів курити, зупинився, викурив, загасив-викинув недопалок в урну. В Одесі, кажуть, так уже є. Тільки там насильницькими методами це впроваджують - штрафами. Хіба не можна просто домовитися? Ми ж люди. Тим більше Майдан виявив, що ми ще й свідомі люди. І рішень ніяких бюрократичних від місцевої влади не потрібно (знаєм, як це все затягнеться, бо ж бабла нема).

Між іншим це і називається "громадянське суспільство", "місцеве самоуправління", "влада громади".

Відчуваю, зараз почнеться суслікосрач - "не всюди урни є", "треба обладнати спеціальні місця, бо у законі...", "а чого це я маю, нам і так у кафе не можна" і т.д., і т.п.

Просто подумайте. Просто домовимося. Гаразд?

Коментарі

собственно мы об одном и том же - слова вот только разные

Курю более 20-ти лет! НО!!!! Никогда не бросала окурков на тротуар, на мостовую. Всегда курила там, где было разрешено.Если есть урна - стану, покурю. Если нет урны - курить не буду. Своим курением напрягаю только зимой своих домочадцев (курю в кухонном помещении). А так, чтобы бросить окурок на улицеили в подъезде - никогда! Да, а зачем быть " свидомым"???? Надо просто иметь элементарное ВОСПИТАНИЕ! Да, и шелуху от семечек, - тоже, желательно, не плевать на остановках, по улицам, в подъездах! И в лифтах не ссать!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.