Волинський народний хор знову виступить для рівнян

Нижче йтиметься про події, які я організував спільно із святковим агентством "Мегаподія". Ці заходи, а саме концерти Ніни Матвієнко та Волинського народного хору, були організовані і проведені спеціально для зрілої публіки. Оскільки, останнім часом у Рівному відбувається багато цікавих і різноманітних подій для молоді. Я вважаю, що це дуже добре. Дуже добре, що молодь може відвідати культурні заходи, організовані для них.  Але, мені здається, що не варто забувати і про старших людей. Саме тому я вирішив запросити у Рівне народну  артистку України Ніну Матвієнко та Волинський державний академічний народний хор.

Ніна Матвієнко виступила для рівнян 28 листопада на сцені палацу культури "Хімік". Як на мене, то концерт пройшов вдало. Оскільки, я бачив з якими сяючими очима люди виходили із зали. Артистка зарядила глядачів своєю енергією. Всі пісні, які вона виконувала, буквально торкались душі рівнян. Важливу роль відіграло також спілкування Ніни Матвієнко з публікою. Артистка розповідала історії із свого життя та буквально засипала глядачів порадами. Мене, як чоловіка, здивувало, що співачка заявила про те, що жіночої дружби не існує. Ніна Матвієнко також пообіцяла повернутися до Рівного.

А вже 1 грудня люди зібрались у міському палаці культури "Текстильник" для того, аби насолодитись виступом Волинського державного академічного народного хору. На сцені одночасно виступали оркестрова, вокальна і танцювальна групи. Цікаво те, що до складу Волинського народного хору входять люди різної вікової категорії. Колектив поєднує у собі як старших людей, так і молодь. У Рівному артистів проводжали зі сцени шаленими оплесками. Волинський державний академічний народний хор 22 січня знову виступить для рівнян з різдвяною програмою.

Я спільно із святковим агентством "Мегаподія" обіцяю і надалі тішити вас подібними заходами як для дорослої публіки, так і для молоді.

До зустрічі.
Щиро ваш Роман Яворський.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.