Протистояння на Грушевського: дві сторони однієї "медалі"

Із самого початку до протистояння на Грушевського я поставився як до провокації й реалізації певних частин сценарію, який написали для України кремляді. Саме тому я й не пішов туди. Бо безрезультатні дії мені не подобаються (якщо б хотіли пройти у квартал, то наступати треба було з різних боків). Тим більше не подобається коли мною маніпулюють - бо сам знаю як це робити й власне роблю.

Наразі я ставлюся до Грушевського неоднозначно. Це протистояння стало каталізатором протестів і встановлення народовладдя (помітили я свідомо не кажу "захоплення" :) у регіонах. А вчора ще почув думку про те, що протистояння дозволило відвести загрозу від мирного Майдану, змістити "точку кипіння".

Кожен сам обирає де йому бути. Рішення кожного - правильне. Це стосується загиблих. Слава Героям!
 

До речі, з позитивних новин - у Житомирі, місті, де я виріс, де живуть мої батьки, рідні й друзі, 24.01.2014 городяни домоглися створення Народної ради на сесії міської ради. Невелике відео тут 

Мер-регіонал Дебой спробував обманути нас мітингувальників, хотів закрити сесію й утікти, як це зробили депутати-комуністи й регіонали та деякі позафракційні. Проте ми зайшли до сесійної зали й змусили вчинити по-нашому!

Усе цілком легально - хай-но спробує тільки-но хтось з "погонів" сказати слово "буловідкритекримінальнепровадження"

На черзі обласна адміністрація :) Я уже закликав губернатора мати "яйця" й подати у відставку :)

Разом і до перемоги. Слава Україні!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.