Сміття з дому не виносять, або Чому ВО "Батьківщина" ... така?!

Я партійний, ніколи цього не приховував, і, власне, особливо не піарився як член партії. Мушу відреагувати на події, що сталися на Звітно-виборчій Конференції Обласної організації ВО "Батьківщина". Попросили вийти журналістів, це вже не вперше за участю моїх однопартійців. Попереднього разу я був присутній при іншій подібній ситуації під час переговорів опозиційних сил та регіоналів з обласної ради, коли Антоніну Торбіч просили покинути зал. Для того, щоб прояснити власну позицію, прокоментую обидві ситуації.

Коли виливається багато бруду з обох боків, коли Берташ може встати і піти, хоч і розуміє, що його із залу не випустить "Правий сектор", коли треба натиснути усіма можливими методами, а результат все одно треба досягнути (тоді йшлося про нового голову Обласної ради), то присутність журналістів могла спровокувати конфлікт. Не варто було проганяти журналістів, і я це розумію. Шкодую, що мовчав, і прошу за це вибачення у всіх журналістів, зокрема і в Антоніни.

Зрештою, результату ми досягнули, хоч і з боєм – це все бачили на сесії наступного дня. Головою став представник "Батьківщини", і я тепер несу відповідальність за діяльність та всі рішення Обласної ради, навіть якщо з деякими з них не згоден. Чи це демократично? Зважаючи на те, що такі зміни підтримували і люди, які стояли на Рівненському Майдані, скажу, що результат був задовільний, хоч і неідеальний, можливо. Але й Берташ з Кічатим згодом пішли, і з Рівненських активістів брали приклад інші регіони, і Київським регіоналам потріпали нерви… Схоже, що зробили ми щось правильне, хоча й не повністю так, як мали б.

Тепер ВО "Батьківщина" – найбільша партія, до того ж, найвпливовіша. Тепер я – член провладної партії. Це передбачає багато каменів і в мій город, до чого я мав би бути готовий.

Але ситуація на обласній Конференції "Батьківщини" показала, що партія має секрети, що партійці мають свої амбіції, а думка громади, відкритість, публічність – це поняття, які не зовсім зрозумілі та не завжди доступні моїм однопартійцям. Я – злий. Зараз модно і політкоректно говорити "обурений". Але я – злий, без перебільшень.

Незалежним журналістам не хочуть показувати, хто керує парадом в області та в місті, хто і як працюватиме в штабах, які особи будуть наступними головами фракції в радах, обласної чи районних адміністрацій, якщо виграє Тимошенко. Громада не знатиме наперед, кому які посади пообіцяли, хто і за яку суму агітуватиме перед виборами, хто піде на парламентські та місцеві вибори.

Процитую один вислів із "Goblin news" (знаєте, є такий канал на Youtube, де славнозвісний Гоблін дає певні оцінки подіям в Росії, Україні та решті світу): "Революція – це коли змінюються цінності. А коли одна частина правлячої еліти усуває іншу частину правлячої еліти від влади – це державний переворот. Революція була, коли монархію змінив соціалізм \ комунізм, коли те, що отримали в 90-х назвали демократією. А те, що сталось в Україні у 2013-2014, називається державним переворотом." Влада – річ, яка псує людей, імена, історію, життя звичайних людей. І зараз до влади прийшли трохи чистіші, але не зовсім нові обличчя.

Я засуджую внутрішню політику ВО "Батьківщина" і готовий нести відповідальність за діяльність партії. Але тільки доти, доки залишатимусь партійцем.

Приношу свої вибачення перед журналістами та прошу наполягати на публічності внутрішньопартійних процесів, на прозорість виборів. Разом з тим, прошу сприймати ситуацію на Звітно-виборчій з розумінням.

Наше завдання (зараз говорю, як громадський активіст) – створити тенденцію змін, щоб через 30 років наші діти не мали потреби виходити на Майдан і проливати чужу та й свою кров. Досягнути сталого результату за один раз – неможна. А через 30 років партії самі будуть кликати журналістів на свої Конференції.

Коментарі

Санком всіх пролюструє

Оууу, так давай запалимо ЛІХТАРИКИ і будемо танцювати!
Кличте Руслану йопт, вона все розрулить!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.