Нам уже потрібна інша влада

Дивлюсь на кримські події і думаю: якщо у Кремль терміново потрібен спеціаліст по зв'язках із реальністю, то у Київ терміново потрібні кризові менеджери та спеціалісти по правильному і грамотному виходу із ситуацій. Із будь-якої ситуації можна вийти.

Снідав сьогодні у кафе. Включили 5 канал, телемарофон, кримські події. Дивився які приниження мають українські вояки, подумав: у Київ терміново треба спеціаліста, який допоможе з гідністю та іміджевими бонусами вийти з ситуації.

За секунду подумав про інше – нам УЖЕ потрібна інша влада. Треба думати як уже винести цих самоназначених у владних кабінетах.

І нефіг давати їм можливість попрацювати – ні сто днів, ні навіть 50. Вони тільки більше запустять коріння і викорчувати буде важче. Вони за неповний місяць довели, що не можуть в екстренних умовах налагодити роботу. Нафіга ж нам такі керманичі?! Останні пару років ми живемо в умовах кризи і найближчі роки будемо у складній ситуації. Ці «менеджери» нам точно не потрібні.

«Свобода» явила себе – подивимося кому служить Генпрокурор (Лещенко гарно написав про «ефект метелика» у себе в блозі). Яценюк не підписує економічний пакет Асоціації з ЄС – мовляв ми не готові. Так і Азаров казав, це була «відмазка» Януковича у Вільнюсі.

Може й справді я щось не знаю про угоду з ЄС. Але чому колишні опозиціонери не хочуть ухвалити власний законопроект про боротьбу з корупцією? http://youtu.be/-R6xUxj4z0k Нині ж є усі важелі.

Слушне запитання від друга – «А кого ставити?». Ефективних менеджерів, які нині є у бізнесі та громадських організаціях. Може навіть із-за кордону запрошувати спеціалістів. А політиків до них приставити у якості радників. (Ясна річ, що така схема не для всіх галузей буде доречна – безпека, оборона etc. має формуватися за звичним, але видозміненим принципом).

Коментарі

Dear Ukranians. You have 23 years of 'nezalejnosti'. How many of Ukranians Goverments duiring this year you love? I think none. Becouse of that your question about new politics has no answer. Look at yourself, maybe something wrong in yours?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.