Росія фактично зізналась у розстрілі «Небесної сотні»

«Диявол ховається в дрібницях» - казали древні. І вони знали про що говорили. Часто трапляється так, що ретельно засекречені факти і події стають явними, саме через маленькі дрібнички. Саме такою дрібничкою стала медаль «За присоединнение Крыма», якою Міноборони Росії нагородило сепаратистів та солдат російської армії. І саме ця медаль розкрила ймовірну участь російських спецслужб у розстрілі «Небесної сотні» на київському Майдані.

 

Тут варто нагадати хронологію кримських подій.

В ніч з 26 на 27 лютого озброєні люди захопили Верховну раду автономної республіки Крим. А вдень 27 лютого на нелегітимному засіданні парламенту автономії літер партії «Русское единство» Сергій Аксьонов був призначений главою уряду Криму.

Першого березня самопроголошений прем’єр підпорядкував собі силові структури півострова. Того ж дня Рада федерації Росії дала згоду Путіну на застосування військ на території України. Відтоді на території Криму з’являються так звані «зелені чоловічки» - військові у формі російської армії, але без розпізнавальних знаків. В той же час Володимир Путін в інтерв’ю розповідає, що російських військ на території півострова немає. Але коли вони з’являться то «встануть за спиною жінок і дітей» і тоді президент Росії пообіцяв подивитись «як українські солдати зможуть стріляти в своїх людей».

Одинадцятого березня Кримський парламент приймає декларацію про незалежність, а самопроголошений прем’єр Аксьонов звертається до Російської федерації з проханням приєднати Крим.

Вже 16 березня, під дулами російських автоматів на півострові пройшов так званий референдум по питанню приєднання Криму до Росії. В цей же час тривають блокування і захоплення українських військових частин на кораблів Чорноморського флоту України.

17 березня, за результатами так званого референдуму самопроголошена влада Криму оголошує про незалежність і відразу проситься приєднатись до Росії. Вже наступного дня російська влада дала згоду на приєднання. Весь цей час в Криму проходить стрімке нарощення кількості російських військових. І вже 2 квітня Володимир Путні підписав указ про приєднання Криму. Попри те, що ані референдум, ані саме приєднання не були визнані світовими державами. Які й донині вважають Крим українською територією.

А тепер найцікавіше. У процесі приєднання є дві дрібниці, які вказують на брехню в словах керівництва Росії, про нібито «випадковість» анексії Криму, як реакція «на волю і прохання кримчан». Ще до офіційного завершення, зі сторони Російської федерації, процедури приєднання Криму, російський Міноборони заснував медаль «За приєднання Криму». Сталось це 21 березня 2014 року, а вже 24 березня цією медаллю були нагороджені бійці кримського «Беркуту», котрі брали участь у кривавих подіях на київському Майдані.

Інша «маленька деталь», яка проливає світло на участь Росії в кривавих подіях в Україні, це дати викарбувані на медалі. На тильній стороні нагороди напис: «Министерство обороны Российской федерации. За возвращение Крыма. 20.02.14-18.0314». Тобто виходить, що російська військова операція на півострові тривала з 20 лютого до вісімнадцятого березні. Але ж згідно всіх подій і документів Крим було приєднано до Росії 2 квітня.

Але найцікавіша перша дата на медалі – 20 лютого. Це які мінімум за тиждень до початку сепаратиських подій в автономії. Ця дата в найновішій історії України згадуватиметься через інші, криваві і трагічні поодії – розстріл протестувальників на майдані Незалежності та вулиці Інститутській. Чин не тому на медалі значиться саме двадцяте лютого, бо саме російські спецслужби стоять за розстрілом «Небесної сотні»? І тому, що сааме ці події призвели до втечі Януковича з України і запуску сепаратиського сценарію в Криму.

Цікаво, щі відразу після того як ЗМІ звернули увагу на «нюанси» нової медалі, вся інформація про неї зникла з сайту Міноборони Росії, а новину назвали «фейком». Однак  на реальнее існування медалі «За приєднання Криму» свідчать фото і відеофакти, де зазначена відзнака зафіксована у нових нагороджених.

Схоже росіяни вчергове самі себе перехитрили і, що називається «попалились на брехні». Хоча кого здивуєш брехнею російської влади чи кількістю крові на їхніх руках…

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.