На чиєму боці рівняни в російсько-українській війні

Риторичне питання? Аж ніяк. Інколи здається, що ми, ті хто боролись на майданах, ті хто ризикували своїм життям, ті що щиро люблять Україну нищимо її не менше за того ж москаля.

Хоча на нашій території ще відкрито не їздять російські танки, але війна проти нас ведеться масштабна. Путін готувався до неї роками. вирощував 5 колону, підкормлював продажних політиків та "козачків", ставив в залежність нашу економіку, розвалював силові органи, промивав мізки. Працював через нашого президента, наших міністрів оборони, освіти, СБУ тощо.

Інформаційна війна вже дала свої результати. Сотні свідчень того, як родичі які живуть десь на сході чи в Росії не вірять нам. Вірять, що ми вбивці, якими керую Обама, що ми носимо свастику на повязках, і що Путін рятує світ. Вірять, це факт. Що ми протиставляємо їм навзамін? ДУже часто обливаємо брудом тих, за кого вчора ж самі голосували. Якщо не я особисто, то принаймні той, хто стояв поруч на майдані.

Багато українських силовиків та політиків грають на стороні Путіна. Російські спецслужби значно сильніші українських. Прикро, але це теж факт.

Війна ведеться між державами. Росія єдина в цій війні проти нас. Ми ж готові нищити свою державу за будь-якого приводу. Читаю коментарі розумних людей. Той політик з майдану зрадник, того на палю, того вішати. Газети з радістю беруть "джинсу", в якій один демократичний кандидат обливає брудом і звинувачує в державній зраді іншого. І навпаки. Якщо почитати все, що зараз пишуть, послухати все, що говорять, то українці готові самі ж знищити усе, що здобули на майдані величезною ціною.

Теперішні керівники не ідеальні? Факт. Роблять помилки? Правда. Хочемо кращих, рішучіших, мудріших ,чесніших? Справедливо. Але чи доб'ємося ми цього криками та істериками? Ні. Сьогодні інших не буде. За місяць можемо дещо змінити. Потім маємо попрацювати, щоб якіснішим став парламент, і як наслідок уряд.

Чи допоможемо ми цьому істериками та вішанням ярликів? Ні. Що можемо робити? Творити якісні політичні структури. Розвивати громадянське суспільство. БУти професійнішими, кожен в своїй сфері. Бо коли я читаю істерики деяких наших журналістів та громадських активістів, то вони далекі від розуміння суті справи. Ворни хочуть все й одразу, простих рішень складних завдань. Це неможливо. Все просто тільки в ляшків, але ж розумієте їх реальну роль. Сам інколи піддаюсь емоціям, правда, важко дивитися на те, що робиться в країні. Але гаряча голова тут не допоможе, тільки професійна праця, самовіддана праця на користь держави Україна.

Закликаю, принаймні друзів, коли вчергове ви говоритимете, писатимите щось, подумайте, на чию користь це буде. Держави Україна, чи фашиста Путіна.

 

Коментарі

Повнicтю не розкрита тема посту, з кучою орхографiчних помилок!

QПовнicтю нерозкрита тема посту, з кучою орхографiчних помилок!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.