Східний фронт: нотатки солдата

Хто був на фестивалі "Бандерштат" у Луцьку має пам’ятати хлопця, який мав куточок лучників. Такий довговолосий, звати Павло. Так от, він зараз солдат Національної гвардії. Відразу після Майдану він пройшов вишкіл і тепер захищає Україну під Слов'янськом в боях з терористами. В перервах між боями, хлопець робить нотатки на своїй сторінці в «Живому журналі». Ми вирішили передрукувати його записи, щоб ви могли з перших вуст дізнатись, що ж насправді відбувається там де йдуть бої. (орфографію і стилістику повністю збережено).

10 квітня

Навчання закінчилось, присягнули на вірність народу України, шеврони нашиті, ми тепер Національна Гвардія України. Чекаємо наказу на відрядження, більш усього що це буде одне з обласних міст Східної України.

Перед присягою, необхідно подумати, покурити і провести лишню хвилину-другу з перевіреними друзями. Поки інші присягають, можно поколупатись в носі.

Отримую з рук генерал-майора текст присяги... і отримую відзнаку Національної Гвардії.

Фото з друзями, однополчанами, майданівцями-бандеровцями-фашистами. І найбільший фурор: я постригся, побрився!!!! Вранці дивлячись в дзеркало думка: хто цей чувак???

3 травня

Всім привіт!
Я в Словянську. В нас тут було дуже весело минулої ночі. Була "дискотека" зі світломузикою.
Тепер відпочиваємо.
Доступу до інтернету немає, тому даний пост, через знайомого, по телефону. Коли доберусь до нормального інтернету, то напишу більше й з хорошими фотографіями. Бо фотоматеріалу є досить.
Слава Україні!

5 травня

Сьогодні зранку в нас був жорстокий бій.
Нас атакували. Вони мали намір нас витіснити з позиції і зайняти наш блокпост.
Бій тривав півтори години. В протвника, крім автоматів були два кулемети й гранатомет.
З нашої сторони втрат немає. Від від вибуху гранати, осколком заділо нашого бійця, але рана життю не загрожує.
Сепарадасти, двічі зупиняли бій і пропонували здатися. "Здавайтєсь. Ми гарантируем вам безопасний отход." Після другої пропозиції, Вова послав їх "в Тинду" і жахнув з підствольника крупним калібром :):):)...
В результаті, ми перемогли, блокпост втримали і жорстоко поколошматили. По нашій інформації, в противника кіль вбитих і ще стільки поранених. Але вони зрозуміли, що ми не салаги і що нас залякати нема шансу.
Ми в піднесеному стані і готові до любих атак.
Офіційну версію, дивіться по ТБ :).
Слава Україні!!!

17 травня

Я УКРАИНЕЦ!!! Называйте меня как угодно, бандеровцем, майданутым, националистом! В последнее время это звучит ГОРДО ! Я люблю СВОЮ страну, ЕДИНУЮ, СОБОРНУЮ, ПРЕКРАСНУЮ! Я горжусь СВОИМ народом! Это мой народ и это НАША страна!!!
СЛАВА УКРАИНЕ!!!

18 травня

Минулi двi ночi були досить напруженими. Але воно того вартувало! Нехай невелика частина мiста, але пiд нашим контролем. Супротивна сторона понесла вiдчутнi втрати в людях i втратила частину вагомих стратегiчних укрiплень. 
Це уся iнформацiя що можу подiлитись, та люди що вболiвають за нашу перемогу мають знати хоча б це.
СЛАВА НАЦII!!!

19 травня

Ще один сонячний ранок над куроотним в минулому місті Слов'янськ. Усю ніч в самому місті були досить потужні сутички, з 4:37 вибухи зі сторони телевежі, вони знову викотили своі міномети, у відповідь б'э наша артилерія. О пів на шосту невеликий напад на наші позиціі (на фото якраз показано звідки вони йшли) ну нічого цікавого... З сьомоі години повна тиша...
ПС- маючи гарний девайс, можна переглядати мережі не виходячи з окопу. Де систематично попадаэш на записи з протилежного боку. Сміэмось з них до всцикачки)))) Виходячи з них: во ни настріляли нас уже в разів п'ятнадцять більше ніж нас э насправді, напалили нашоі техніки теж в рази більше, ще вони кожного дня ведуть вельми успішні боі з правим сектором(чорна ПС форма з символікою та лозунгами ПС) хоча ми ні одного секторяна у нас не наблюдама(та ще й так дивно вбраного))) . Круті котята, чьо?)))
СЛАВА НАЦІЇ!!!

Читайте також:

Східний фронт: нотатки солдата

Східний фронт: нотатки солдата - 2

Східний фронт: нотатки солдата - 3

Коментарі

Воюй дальше за пиндосовских ротшильдов - если мозгов нет.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.