Нафталіновий подарунок журналістам

Сьогодні трохи зіпсував владцям урочистості з нагоди Дня журналіста.  Ну як урочистості - традиційну "роздачу слонів" та фоторамок з грамотами з формулюванням "за високий бл-бла-бла …. та з нагоди професійного свята".  Коли чиновники виписують їх щоб не образити журналістів, а журналісти беруть їх бо "невдобно портить празнік".  Ну ви в курсі все як в союзі, з урочистою музикою і "рукопожатіями".  Шановні журналісти, "ми завасзавас, друзья не век". Кожен рік так. Стійкий запах нафталіну. Ніби в країні нема війни і не було Майдану. І керівництво області не змінилося. Молоді і енергійні Кирилов і Рибачок і кращих традиціях престарілого Сороки і Берташа порозтикували грамоти виданням з області, які тільки знали. Силовики теж "відграмотили" журналістів  ніби й не прослуховували їх телефони, не виписували повістки на допити. Словом, "мір, труд, май, дружба, жвачька". Ну от в перерві між роздачею грамот, журналісти показували свої таланти. Хтось на скрипці зіграв, хтось вірша прочитав. Від мене теж віршика чекали. Але не захотілось зробити вигляд, що "все норм", і розважати народ.  В останній момент передумав. Фальшиво це все. Тому просто вийшов і сказав, все що думаю з приводу цього нафталіну. І багато журналістів пізніше підтримали мене в цьому. Хоча можливо комусь з колег це зіпсувало свято.  Перепрошую.

Моя думка, що журналістський талант має вимірюватися не нафталіновими грамотами, а кількістю зіпсованого настрою у чиновників і депутатів, через те що ми "тикаємо мордою їх в їхні  ж зловживання та не доопрацювання.  Так є і має бути в європейській країні! І нема тут чого соромитися.

З святом всіх нас!

Коментарі

Не настрій псквати,а правдиво писати,писаки,не одна баба сказала,а мати факти,ато такі ділки,нафталін бо ще не заслужили до європейського рівня журналістики,а бла бла і я ми можем.

Моя думка, що журналістський талант має вимірюватися не нафталіновими грамотами, а кількістю зіпсованого настрою у чиновників і депутатів, через те що ми "тикаємо мордою їх в їхні ж зловживання та не доопрацювання. ржунємаху:)))))))))))))))))))))),особливо ваш тіпа журналістський талант, проявився в останніх публікаціях про чесного і працьовитого даїшника,і ряженого ,схожого на особу нетрадиційної орієнтації революціонера:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))а,от чим вимірюється зіпсований цими опусами настрій випадкових читачів цього ресурсу?????пішітє ісчьо,талановиті,наші:))))))))))))))))))))))))))

Пересічний читач цього ресурсу.
Погоджуюся із паном Юрієм, що настрій псувати чиновникам треба, але треба це робити дійсно професійними розслідуваннями, а не публікаціями типу "Золотої молоді", чи хто що вкрав
Тому в цій частині із Вами погоджусь теж. І коменти не треба затирати.
А загалом - всіх журналістів зі святом! Більше професіоналізму, і звісно щастя-здоров'я!

Повністю підтримую кожне слово. Сам принципово не приходжу по грамоти.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.