Східний фронт: нотатки солдата – 4

Хто був на фестивалі "Бандерштат" у Луцьку має пам’ятати хлопця, який мав куточок лучників. Такий довговолосий, звати Павло. Він зараз солдат Національної гвардії. Відразу після Майдану він пройшов вишкіл і тепер захищає Україну під Слов'янськом в боях з терористами. В перервах між боями, хлопець робить нотатки на своїй сторінці в «Живому журналі». Ми продовжуємо передрук його записів, щоб ви могли з перших вуст дізнатись, що ж насправді відбувається там де йдуть бої.(орфографію і стилістику повністю збережено).

6 червня

Короткий перепочинок, батальйон уже тиждень як у Києві. І маємо ще декілька спокійних днів.
Це чарівні дні, дні проведені далеко від війни. Якби не одне але: серцем ми там, нас привезли звідти до Києва, але не змогли забрати "того" з нас. 
На деякий час відволіктись все ж вдається))) Учорашня прогулянка вечірнім Подолом, з чудовим, другом... Прогулянки до пізньої ночі завжди мають у собі свій унікальний шарм... Вуличні, джазові музики, малесеньке кафе, де настільки затишно, розмова з стареньким, мудрим піаністом, котрий побачивши форму зрозумів сам. Короткі діалоги з людьми: "звідти?" - кивок голови у відповідь і подальше тихе, щире "дякуємо вам, тримайтесь і обов’язково повертайтесь цілими".
Ще в березні від київлян ми чули "хлопці, це ваше місто"... І так, це наше місто, воно з нами і ми повеземо його з собою. Повеземо ТУДИ. Але це буде трішечки пізніше, ще декілька днів, декілька коротких днів і назад, туди де ми залишились... 
А поки злегка випивші гвардійці гуляють містом, у них відпочинок, вони знайомляться з містом. Відкривають для себе місто у якому стільки місяців воювали, але якого не знали.
І вибачте все ж їм їх посиденьки в кнайпах, шикування в ресторанчиках міста,(після тижневих відсутності сухпайків та води) їм можна, їм потрібно, вони "звідти".

7 червня

- пілюлькін, коли вже, скільки? звяжись, може можна скоріше назад
- зачекайте, у нас ще ж декілька днів, відпочивайте
- та яке там, кришу зносить...
- а мені ніби ні... все мужики, відпочивайте...
Ось такі і схожі розмови проходять через динамік мого телефону... Командир відділення може багато вирішувати ТАМ, але не тут. Тут можу тільки повторювати наказ зверху:" ще ж N днів,відпочивайте"...

10 червня

Armin Van Buuren, которого я очень люблю выпустил композицию и клип "Pray For Ukraine", посвященную событиям в Украине.
Динамичная, актуальная и очень трогательная.
Украина сделала свой цивилизационный выбор и борется за свое будущее. Мир всячески поддерживает эту борьбу. 
Украина открыта для мира, Мир для Украины.

Все, останні години нашого відпочинку. Вранці увесь перший батальйон НГУ з'явиться в частині до якої приписаний. Отримаємо свою зброю, боєзапас і вперед, доробляти незакінчине. 

Моя Матільда, не сумуй, скоро знову буду через твій приціл вдивлятись в "зеленку".
А Ви тримайтесь тут, ми не надовго, закінчимо справи і швиденько назад.

11 червня

Рвемся назад... Спимо зі зброєю в руках... Але оголошено трикляте перемир'я, для того щоб дати час пітушменам час одуматись і скласти зброю. В той час, як велика ділянка кордону не контролюється і звідти йде їм військова допомога.
Сидимо недалеко, добратись можна швидко, нема наказу, нема дозволу...
Перемир'я для того щоб усе урегулювалось, ми ж розуміємо те що нам же після нього буде тільки гірше... Нам же розгрібати...

Читайте також: 

Східний фронт: нотатки солдата

Східний фронт: нотатки солдата - 2

Східний фронт: нотатки солдата - 3

Коментарі

то ти-воЄн:)))

Сьогодні снилось, що я на війні на сході. Бій у сні був настійльки реальний, що прокинувшись здивувався, що я вдома і не міг втямити, що то був лише сон. Якось непомітно в наше життя зайшла війна і стала чимось буденним

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.