Коли поле бою перетворилось у музей?

Майдан сьогодні нагадав мені музей народної творчості та ярмарку на полі бою.

Коли саме барикади перетворилися на експонати, я не пригадаю. Мене це дещо розчарувало та навіть роздратувало.

Центр столиці, де загинули сотні людей перетворився у туристичний об'єкт... Здається, що українці на всьому навчились заробляти гроші - на місці, де вбивали людей продають віночкі, магніти та всяку всячину.

А ще тут стоять скриньки, куди перехожі можуть кинути гроші на сигарети жителям наметового містечка...

Творчість і фантазія українців не має меж. На Майдані можна побачити і "шапку Януковича" і "повішеного комуніста". Але чи потрібен зараз цей безлад на головній вулиці країни, коли ми так прагнемо до Європи? Наче і вибори відбулись, і президента обрали...Це питання мабуть риторичне.

І "йолка" теж нікуди не поділась, цікаво скільки ще вона стоятиме у центрі міста?

Я не берусь судити чи виконав Майдан свою місію, очевидно що ні. Але ж ми прагнемо бути європейцями і жити у цивілізованій країні, то чому ми не можемо згуртуватись і робити свою країну кращою щодня? Почати треба з себе і спочатку варто привести до ладу центр неньки України і таки розпочати будувати нове.

Очевидно, що люди, які зараз живуть у палатках - це зовсім не ті, які боролись за справедливість на Майдані.

Я думаю, що ми повинні пам'ятати революційні події 2013-2014 року. Проте не перетворювати пам'ять на екзотику для іноземців.

Разом ми змогли скинути диктатора, разом зможемо відновити зруйноване і відбудувати руїни.

Маю велику надію, що новообраний мер столиці пан Віталій Кличко все ж переконає активістів розібрати барикади і сховати шини. Сховати у безпечне місце, щоб якщо що...ну ви зрозуміли ).

Майдан вже не буде таким як раніше, його історію змінили криваві розстріли та побиття людей...і українці...вони теж змінились.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.