Як у Стрию дарували Айфони і співали про павука

В неділю, 29 червня, у м. Стрий відбувся «перепис» дітей. Гурт Дзідзьо на День молоді зробив подарунок дітям і запросив їх безкоштовно на свій концерт. Прийшли усі!!!

10 тисяч дорослих і майже 3 тисячі дітей зібрав Дзідзьо у День молоді на свій концерт у місті Стрий, що на Львівщині. Концерт став наймасштабнішим проектом, який коли-небудь організовувала креативна агенція  «Мегаподія». Користувачі «Вконтакті» написали, що це був другий за масштабністю концерт Дзідзьо після виступу на стадіоні «Арена-Львів», що пройшов у травні 2013 року. Тоді Дзідзьо тоді зібрав 25 тисяч глядачів. І це при тому, що у Львові приживає  729 тисяч жителів. А з 60-тисячного Стрия на концерт прийшла  шоста частина дорослих жителів міста, і, складається враження, усі його діти, вдома залишилися хіба що немовлята.  Діти люблять Дзідзьо, Дзідзьо любить дітей, і це він підтверджує на ділі. Адже на усі концерти під брендом МЕГАПОДІЯ маленькі фанати до 9 років приходять безкоштовно. Звісно, свідоцтва про народження на вході ніхто не перевіряє.

Стрияни чекали на Дзідзьо. Ажіотаж навколо його концерту розпочався ще задовго до виступу. І не випадково, адже це був не просто концерт, а справжнє мегашоу, свято для кожного, хто завітав на міський стадіон у День молоді.  Вдала рекламна кампанія та гарна погода посприяли тому, що на концерт прийшла така велика кількість людей, і це не зважаючи на те, що Дзідзьо тут виступав уже втретє. Напевно, між гуртом і його прихильниками у Стрию склалися особливі теплі стосунки. Мабуть, тому Дзідзьо саме тут вирішив подарувати два Айфони своїм прихильникам. Він жартував, якщо розіграш  буде  нечесним, то можна буде вибити зуби Юліку :)

Однак, щоб не виникло жодного сумніву щодо справедливого розіграшу,  ми, як організатори, потурбувалися про це заздалегідь. При вході на стадіон кожен отримав браслет з номером, за яким і визначався переможець. Оголеною рукою на очах у 13-тисячного люду з акваріума, де жив павук (про нього дещо пізніше), Дзідзьо витягнув два папірці з номерами, власники яких стали щасливими володарями новеньких iPhone5S.

Щасливчиками стали і четвірка дітей. Їх Дзідзьо запросив на сцену потанцювати разом із ним. І можна лише уявити реакцію  батьків, коли кумир їх чад подарував по сотні доларів кожній танцювальній парі. На кожному своєму концерті Дзідзьо проводить танцювальні конкурси і шляхом збору найгучніших овацій визначає переможців, яким дарує по 100 доларів.

На початку концерту мегапопулярного Дзідзьо виступив не менш популярний  VovaZIL'Vova. А родзинкою концерту стала презентація пісні  «Павук», яку знамениті земляки виконали разом,  також разом заспівали і пісню «Ja cie kocham». А резидентами концерту, як завжди, стали рівняни - ведучий MC Gonibez з та DJ X-RAY. Вони отримали  чимало позитивних відгуків від відвідувачів концерту. Стрий ділиться враженнями від МЕГАПОДІЇ, що відбулася у їх місті. На черзі - Чортків.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.