Рівненський "Правий сектор" сьогодні називав мене "москальським посіпакою" за боротьбу з контрафактом

03.07.14 до приміщення господарського суду Рівненської області прибули Ще казали, що я захищаю торгову марку росіян та Москву, яка з нами воює. Притому, вимагаю кошти від дрібних продавців-бабусь з нашого ринку. Цікаво, що від декількох "правих представників" відчувався "характерний запах". Заявляли, що ми почали подавати позови цьогоріч, з 01.01.14, тобто, від початку дій РФ з анексії АРК.
Шановані мною, молоді та не "недуже" люди, заявили, що хочуть зі мною поспілкуватися. Я відповів згодою - вони цим трохи здивувалися, але почали розмову, періодично перериваючи мої аргументи гаслами, хоча вони були більше поодинокі, певно, доводи таки знаходили своїх отримувачів. Також, радили мені вступити до їхнього "добровольчого батальйону" (невідомого статусу, як збройного формування).
Не маючи наміру завантажувати читачів цього посту надмірною інформацією, зупинюся на основних моментах. 

Отож, основні ключові повідомлення (з моїх переконань та правового статусу патентного повіреного):
1.) Росія, як державоутворення, на сьогодні, безсумнівно є тоталітарною країною з диктатурою олігархату, однак, це далеко не означає, що усі росіяни є дикунами-рашистами - фейсбук неодноразово наводив факти вияву громадян РФ поваги та підтримки України. Правовласники мультсеріалу жодним чином не підтримували у будь-який спосіб політику Путлера щодо України. А ліцензії на використання серіалу та його персонажів видає бельгійська компанія. Самі ж фільми узагалі знімалися на кіностудії у США - про що вказано навіть у російських прокатних свідоцтвах !! Тобто, спротив направді йде проти Євросоюзу та США - політичних утворень, які усіляко підтримують нашу Державу. 
2.) Відповідачі у справах (а їх слухалося сьогодні три) далеко не були "базарниками". Вкажу декого з них, конкретніше: 
2.1. Предметом спору у одній із справ є чашка, придбана у супермаркеті Рівного, а виробником її значиться особа з міста Гусь-Хрустальний Московської (!!!) області - тобто, товар РОСІЙСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ!!
2.2. Предметом спору у іншій - цукерки "Жувасики", в-ва українського суб'єкта. Він, власне і був одним із відповідачів у цій справі. Склад цих цукерок потребує окремої уваги... Зазначу лишень - дітям їх вживати не рекомендую - можуть бути неоднозначна реакція. А точніше: це не сприяє формуванню в Україні здорового покоління.
2.3. Предметом у третій справі - протиправний публічний показ фільмів у гіпермаркет. Зазначу, це підприємство належить "бідному" Костельману Володимиру Михайловичу— українському олігарху, доларовому мільйонеру, який, зокрема, у 2013 році посів 37 місце в рейтингу двохсот найзаможніших людей України, журналом «Фокус» статки оцінено в 470,5 мільйонів доларів.

Цікаві, також і інші дані (які представника ПС просто не знали і не почули):
1. Позови я за цим серіалом подаю з минулого року (у вересні 2013 Рівненським міським судом вже були відкриті перші провадження) - у квітні 2013 року було відкрите перше судове провадження в Україні, Господарським судом Києва;
2. Ще взимку я подавав позови проти олігархів з Партії Регіонів (в рамках бойкоту ПР - про що особисто повідомляв на цій сторінці - багато хто з вас, певен, читав їх). Зокрема, проводився розгляд справ проти Епіцентру усім відомої екс-секретаря Київради пані Гереги;
3. Україна ратифікувала Бернську конвенцію про охорону літературних та художніх творів від 1883 року, також стала учасником СОТ та асоційованим членом ЄС; важливо: без системи захисту інтелектуальної власності ми ніколи не побачимо повноправного членства в ЄС (!).

На запитання: 
Чому зараз, поки така ситуація на сході Ви судитеся? - А що, хай далі діти вживають контрафакт? - Та Ви прикриваєтеся дітьми? - Схоже, що не я ними прикриваюся. Нехтувати вимогами до дитячого харчування - злочинна халатність, а наші "доблесні" контролюючі органи практично бездіяльні. 

На запитання:
Чому Ви не йдете на схід (бачимо, Ви - правильний українець)? - Ще 2 місяці потому я подав офіційну заяву до Рівненського об'єднаного військкомісаріату про включення мене до числа резервістів, проведення перепідготовки та переатестації (зазначу, що я з 1993 навчався у Львівському військовому ліцеї ім. Героїв Крут та на факультеті радіотехнічної розвідки Київського військового інституту управління та зв'язку - мій напрямок нині ходить до системи ВПС України). Отож, як інженер-розвідник, вважаю: буду корисним. Наразі, очікую на відповідне призначення від комісаріату.

Далі, представники ПС прямували до обласного військового комісара перевіряти правдивіст мого звернення. Перевірили: було таке і перебуває у провадженні заступника комісара п-ка Названова. Очікуються військові курси та направлення офіцером ЗСУ на службу.

Щодо пропозиції піти з батальйоном ПС. Нажаль, мені не відомо, який правовий статус цього підрозділу: нацгвардія, ЗСУ, СБУ чи щось тому подібне. Жодним чином до незаконних збройних формувань відношення мати не хочу і інший не раджу. Нагадаю: за це КК України передбачає досить тривале ув'язнення.

От, власне, і мої головні ремарки. А чи є я посіпакою Москаляндії - вирішувати вам! Для того, хто ж має сумніви щодо правдивості моїх слід - ласкаво прошу до мене - усе надам, усе покажу та розповім.
Україна має свої зобов'язання перед світовим співтовариством, я їх поважаю та усіляко підтримую. Усіх добросовісних підприємців радо вітаю та сприяю їм. Позиція ж ПС щодо того, що Україна має бути "сама-по-собі" - і без Росії, і без ЄС - не сприймаю. Україна має бути членом ЄС - у цьому її майбутнє. Більш того, вона там буде мати більшу вагу, аніж ФРН та Франція - у цьому особливому призначенні нашої країни я переконаний. Я - радикал, за своєю суттю. Однак, у єдиній Європі. Ідеологічний шлях Д.Яроша щодо позаблоковості України вважаю неправильним. Адже, цей підхід, насправді дублює Монголію (яка перебуває у 19 століття за розвитком) та, що дивно насправді, Російську Федерацію - так ненависну "правим секторовцям". Саме ця азійська країна повністю "незалежна". Притому від усіх. Переконаний, незабаром від неї справді нічого не залежатиме. Вона буде без інвестицій, без визнання, товарообігу - типова ресурсоємна, слабка і бідна.
А Україна - ні! Вона на шляху успіху та процвітання! З "Правим сектором", чи без нього!
Слава Україні !!!

Коментарі

Щодо посіпаки Москаляндії погоджуюсь повністю, бо тільки справжній ідіот або хвора людина буде "ЗАХИЩАТИ" інтереси москалів на Україні, а тим паче в теперішній час. Може ще будете пане "ПУТІНСЬКИЙ ПОВІРЕНИЙ" захищати інтереси Газпрома! Там більше платять, хоча на це ще необхідно "купити мозок", якого як я розумію вам бракує.
А щодо вашого бажання реалізувати свої "здібності" в ЗСУ - підтримую повністю. Там швидко очищується мозок, можливо зміняться пріоритети, якщо лишитесь неушкодженим. Хоча, якщо вже відверто, то Рівненщина не сильно буде сумувати за таким "спеціалістом"!

Шановний пане Миколо (чи як там звуть Вас насправді), так ось, запитаю Вас: "А чи знайомі ми з Вами узагалі?". Особисто я у цьому дуже сумніваюся. І ще, раджу уважніше вивчати мою біографію.

Пане Юрій, з Вами то ми знайомі, була така нагода. А на рахунок вашої біографії, то вона для мене не представляє такого значення, щоб я її вивчав. І ще, якщо Ви вважаєте, що інформація щодо Вашої біографії, яку я зазначав, не правдива, то зверніться у редакцію газети у якій була висвітлена така інформація. Ссилочку на сайт газети я зазначав. А взагалі нічого особистого.

Оооо знайомі люди! А що це ти Юро таким "законослухняним" громадянином став, так права захищаєш, що аж проти українського народу ідеш, на користь окупантів гроші збираєш? Але воно й не дивно, ще десять років назад фальшивими документами займався, людей на гроші кидав, а тут вже москалів захищаш... Ну нічого, народ все бачить і знає, справедливість переможе! До речі, стосовно "чистої" біографії Юрія Трачука інформація дуже цікава http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=007744

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.