Війна - дві реальності

Коли дивишся як багато людей радіють, гуляють по вулицях, бухають... Бачиш одну реальність. Інша реальність - коли півсирота з багатодітної сімї відмовляється демобілізуватися а повертається на фронт. Жінка з Іншої області просто так купує йому форму. Тим часом з луганської області передають що важко поранили молодого хлопця... Це інша реальність. І кожному обирати в якій реальності жити . Можете веселитися? Я не можу. Краще займуся справою, не знають чи допоможе це нашим хлопцям в тій мясорубці на російському кордоні... але сидіти просто так немає сил. 
Сьогодні півдня були Луцьку. Втілювали мою мрію. Купували з Vika Shynkarenko та Наталія Пилипчук форму для спеназівців. Знайшли на базарі дешеву. Довго перебирали необхідні розміри. Британська система - це винос мозку. Але ніби знайшли. 10 комплектів - 2000 гривень. 200 гривень на форму для пораненого військового півсироти Сашка Зламана нам мало не силою дала Наталія. В підсумку з Луцька виїхали з двома мішками форми в багажнику. Її треба ще попрати, посушити і можна відправляти бійцям. Завтра напишу, де форму можна забрати щоб попрати.

А ще забрали 3 "кікімори" та "спальники", які невідомо де "намутила" Віка Шинкаренко. 
Для нас немає свої і чужих бійців. Всі вони наші захисники і за кожного серце болить.

Вчора писав, що знайомому військовому треба трішки амуніції. Вже за день мені притащили спальник і великий рюкзак. У Луцьку Наталія вручила новенький каримат. Яб сам нічого не зміг, все люди.

А ще сьогодні здивували благодійники. Ще вчора на картці було 1800 гривень. А сьогодні стало 5 з половиною. На дві ми купили форму. 3,5 тисячі ще залишилось. Але солдатам треба ще берци, біноклі, ПНВ, рації. А це зовсім інші гроші. У мене тепер нова мрія.

Хочете допомогти: 

Карта ПриватБанк: 4149 4377 4420 8842 Дюг Юрій Олександрович

Поки всі ми боремося - нас є надія на перемогу!

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.