Крісло для "обіцялкіна" - не бронежилет для солдата

Я глибоко засмучений, тим що росіяни збили літак з європейцями і американцями. Але я більше глибоко засмучений ледарями у нашій владі. Ось уже декілька днів до мене звертаються люди з сльозами, через те що наших бійців відправляють на схід без броніків, касок і всього іншого. Люди просять мене, звичайного рівнянина, допомогти бійцям! Бо влада знову пообіцяла, що в бійців все буде, вона так завжди робить. А 2 мільйони гривень з бюджету так і не витрачені на "броніки". Бо губернатор і облради роблять важливіші справи. Воно ясно, що важливіші, коли сідниці м’яко гріє крісло в "білому домі".Сергій РибачокМихайло Кириллов вам не соромно? Ви купили пару бронежилетів як благодійники, але свою основну роботу ви робите жахливо! Я чую це кожен день. Можете мене називати продажним, "натравлювати "міліцію і прокуратуру робити все що хочете, але я кажу вам це відкрито – ви працюєте припаскудно! Це називається імітація бурхливої діяльності. 
Я висловлю не свій біль чи переживання, а сльози тих людей, родичі який сидять під кулями через вашу бездіяльність. Я не можу про це мовчати. Людей ніхто не чує. І мене мабуть теж ніхто не чує. 
Але хай! Усім ти хто скаржиться на нашу владу, я раджу сподіватися тільки на себе та своїх друзів. А влада… з ними говоритимуть хлопці, коли виграють війну. А ми зробимо все, щоб вони вернулись живими!
Я сам нічого не зроблю, але з вашою підтримкою – у нас все вийде! Ми вдягнемо і обмундируємо кожного рівнянина? Правда? Це наша армія, це наші солдати! Ми зможемо! Саме тому працювати доводиться майже цілодобово, мало спати. Ця вітчизняна війна закінчиться перемогою, і кожен вклад важливий. 
Групі волонтерів "Допомога армії-Рівне" треба купити ще не один десяток бронежилетів, форми, берців, оптики та багато всього іншого. У нас немає мільйонних коштів з бюджету, ми цінуємо кожну гривню і віримо, що в нас все вийде!

Хочете допомогти фінансово:

Карта Приватбанк 4149 6258 0447 6834 Дюг Юрій Олександрович

Коментарі

Та рибачку і всій цій професурі давно пора на відпочинок, Ніфіга взагалі не робиться в області, нехай провалює і вчить дітей, не дано йому керувати областю ...

Звіти тут https://www.facebook.com/groups/armyhelprivne/  а свободівським троля скажу коротко, в понеділок вашим керівниками все скажу в обличчя. А люди ті які мені зі слозами звонять ще й морду дадуть всяким умним чиновникам. якщо треба. 

А коментатору мудаку пораджу хоч один вечір, послухати сльози матерів те сестер, які відправили на схід своїх чоловіків без бронежилетів. І які плачуть після трого як влада сказала, що їм пофіг. 

Сам мудак неграмотний. Рятівник нації знайшовся. Той хто робить добру справу не триндить про це на все горло. А щодо партійності - у партіях не перебував, навіть у радянський час, і ніколи не відпрацьовував гроші політиків, як це робить наш псевдожурналіст.

Спорити з анонімами не буду. Умний в коментарях - приходь і допомагай. 

Юрій Дюг в моїх очах лише безграмотний журналіст з лексиконом як у бомжа (коментатор мудак, владі пофіг, свобода тролі, всі підараси). Cтид і сором. А коли це чудо ще й оголошує себе волонтером та критикує всіх навколо, то взагалі хочеться взятися за голову.

Повага Юрію Дюгу. На відміну від "багатьох" йому нема коли розгулювати по кабінетах і "працювати" на дивані. Юрій організовує волонтерів на більш потрібні справи: потреби наших хлопців на сході зараз на першому плані.
А ті, кого критикує, грамотні, прочитають. І хай чекають тих, хто повернеться. Герої та їх сім'ї, які через все пройшли, вже бачать по-іншому.

Якраз він і працює на дивані. Де звіт про конкретну допомогу та зроблені справи? Де інформація про використані кошти? В тому і проблема українців, що всі на кухні за столом герої.
Владу потрібно критикувати, однак зараз потрібно співпрацювати всім. А якщо кожен буде кричати, що він найкращий, а більше ніхто нічого не робить, то так і будемо сидіти по вуха в лайні.
Запитайте у кожного, хто що зробив конкретно для армії, об"єднайте свої зусилля і працюйте на спільний результат.

Шановному Гостю спасибі за те, що небайдужий. Але щоб наша місцева влада пропонувала чесну співпрацю - це щось нове. Як правило: нашій владі не потрібні дієві, професійні; владі потрібні хабарі, склоки, окозамилювання.
А по-вашому? Значить, статті Юрія Дюга дають хоч невеличкий, але результат: влада уже хоче покращуватись, співпрацювати.
А звіт? На сході тільки і видно результати роботи волонтерів. І на цьому сайті про це немало інформації. Треба ще прозвітуватись і перед владою за ту роботу, яку замість неї роблять люди?

А де на Сході видно роботу рівненських волонтерів? Юрій Дюг посилає по звіти на сторінку в фейсбуці. Так, там є фотографії складу з речами, скріншоти надходжень на картку, але щось я не побачив вручення цих речей солдатам та фотозвітів з зони АТО. Полистав сторінки добровольчих батальонів, де вони висловлюють подяку волонтерам, які їх забезпечують, і теж не знайшов нічого про волонтерів Рівного. Не знаю, може погано шукаю, але поки що я надаю перевагу віддавати гроші перевіреним волонтерам, в яких є конкретний список потреб для конкретних батальонів, і які щотижня викладають фотозвіти з зони АТО. І куплені мною речі я бачив на цих фотозвітах.

Дурень ти Юрію, от і все. Ляпаєш язиком як останній двієчник. Прийди до тих, кого ти критикуєш і скажи їм все у вічі. Слабо?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.