Східний фронт: нотатки солдата - 6

Хто був на фестивалі "Бандерштат" у Луцьку має пам’ятати хлопця, який мав куточок лучників. Такий довговолосий, звати Павло. Він зараз солдат Національної гвардії. Відразу після Майдану він пройшов вишкіл і тепер захищає Україну під Слов'янськом в боях з терористами. В перервах між боями, хлопець робить нотатки на своїй сторінці в «Живому журналі». Ми продовжуємо передрук його записів, щоб ви могли з перших вуст дізнатись, що ж насправді відбувається там де йдуть бої.(орфографію і стилістику повністю збережено).

29 червня

Обстріл почався з мінометів, усі поховались у броню і по окопах. Через одинадцять хвилин з дороги вийшло бік до боку два танка, один з іншого берега рибхозу і ще один з підтримкою піхоти з боку «зєлєнки». Почався тупо розстріл... Прижало так що хлопці викликали вогонь гаубиць з Карачуна на себе... Це дало можливість відійти на другий блок. Далі знаєте... Мій рідний, перший блок завершив своє існування. Тимчасово. 
А я на іншому блокпосту продовжую. Все нормально, все добре. 
Слава Україні!!!

1 липня

Технології двадцять першого століття: телевежа впала, не пережила чергового обстрілу (мінометам допомогли ще й танки). Але. Але тепер є нормальний мобільний зв'язок і доступ до інтернету. Мораль: телевежі в горизонтальних положеннях працюють набагато краще.

2 липня

Гвардійці "майданівських" батальйонів давненько не здавали в штаб АТО полонених, офіційне пояснення: а ми хіба знаємо, самі уже не попадаються, та й здаватись не здаються. Не вірите, у нас усі засвідчать, що так воно і є.

9 липня

Так, що за паніка в цьому жжурнальчику??? Вуйко нікуди не пропав. Просто в його "кварталі" такий зв’язок, що ледве вдається телефонувати, а про Інтернет і годі згадувати.
Вуйко дзвонив пару хвилин тому. Як і завжди, в бадьорій формі, повідомив, що живий-здоровий, всіх любить й поважає. Передає усім привіт.

11 липня

Перший гвардійський в Ізюмі.
Батальйон повертається на доукомплектацію потужнішим озброєнням та особовим складом. З цієї поїздки є багато размишлізмів, та це потім
Перший тост уже став для нас класикою: мужики, за те що ми повернулись.

13 липня

Ми повертаємось, проїхали Полтаву. Тут тихо, спокійно, люди не знають що таке війна, не оглядаються йдучи по вулиці. На зупинках біля автозаправок ми виглядаємо досить не звично у своїй формі та зі зброєю в руках. 
Це дуже добре. Ми стоїмо обличчям до ворога, а за нашими спинами спокійне життя. 
Україна не повинна бачити й знати того що бачимо ми...

15 липня

Источник: Информационный портал НОВОРОССИЯ
ВВС Украины потеряли еще один самолет
Ополченцы сбили 1 штурмовик ВВС Украины. Пилот сумел вывести самолет с территории жилых кварталов Снежного и направил горящий самолет в балку, в районе пос. Ремовка

Повторяю для непонятливых: Пилот сумел вывести самолет с территории жилых кварталов Снежного и направил горящий самолет в балку

Так поступают украинские фашисты!

17 липня

Читайте також: 

Східний фронт: нотатки солдата

Східний фронт: нотатки солдата - 2

Східний фронт: нотатки солдата - 3

Східний фронт: нотатки солдата - 4

Східний фронт: нотатки солдата - 5

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.