День нашої УКРАЇНСЬКОЇ перемоги

Вчора прочитав у донецького журналіста Олексія Мацуки таку думку:

 

 

А сьогодні мій друг сказав, що коли настане день нашої перемоги, коли закінчиться війна в Донбасі, він хоче випити шампанського. Привселюдно, десь на площі. Навіть на очах у міліціонерів - він готовий сплатити штраф.

Підтримую обох. Треба відсвяткувати нашу українську перемогу. Скромно. Неодмінно заспівати нашу українську народну "нувисамізнаєтепрокого". Обов'язково пом'янути загиблих.

І справді - один із позитивів цієї війни (не поспішайте закидати мене камінням, зазирніть глибше, спробуйте зрозуміти) в тому, що ми відпускаємо прояви радянського минулого. Зокрема переосмислюємо роль і значення "9 травня".

За НАШУ перемогу! Слава Україні!

Ознайомтеся із моїми фотоблогами:
 
 

Коментарі

Вибачте за описку "Першої світової". З усією повагою до ветеранів Другої світової війни.

яку перемогу ми маємо святкувати 9 травня???перемогу одного живодера,над іншим??і які ветерани живі??ті,які щонайменше 1928 року народження???багато таких????і я впевнений ,щоб дожити до такого віку,вони напевно в окопах не сиділи,вшів не годували,поранення не отримували,тобто просиділи в тилу,або що гірше,"працювали" в різних мегебе-смершах-енкавде...і,яка країна ,крім парашної педерації вважає цей день святом???

Історія карає за незнання її уроків. А Ви навіть Бульбу-Боровця цинічно перекреслили.

де я згадував про Бульбу-Боровця і незнання історії????навпаки,саме святкування 9 травня і є незнанням історії,бо весь світ пам"ятає 8 травня.День скорботи,пам"яті по невинно вбитих-так,але не празднік са слєзамі на хлазах..

А куди ж подіти всю Європу, яка святкує перемогу над фашизмом?

про яке свято і в якій Європі,тіпа справедливий ,але точно смішний ти говориш?:)))Лайф Ньюс передивився?:))я 5 років прожив в Європі,і там про таке СВЯТО і в цей день і не чули:)))фашизм був Італії,а Німеччині-націонал-соціалізм,смішний і несправедливий:))вчи мат. частину , не дивись рашу тудей,і не читай савєцьку історію:)))

Погоджуюсь тільки з Вами, бо знаю, що "бувають люди, яким знання латині не заважає все-таки бути ослами".

от і видав свою тваринну сутність,очевидно,з віслюками тобі легше дискутувати,справедливий знавець історії:))повторюю,вчи матчастину,школото:)))

У нас обов'язково буде свято української перемоги. Не знаємо ще, як воно буде назване. Повернуться наші хлопці зі сходу, разом і назвемо. Може це буде свято перемоги гідності, чи перемоги в боротьбі проти корупції та беззаконня, чи перемоги цінностей справедливості, гуманності ...
Але 9 Травня чіпати не можна. Не треба плутати "грішне з праведним", як кажуть в народі. Ще ветерани Першої світової живі. Вони теж герої, теж завоювали нам мир. Треба шанувати та поважати.
Взагалі, зараз це заборонена тема. Бо буде, як із законом про мови, який спровокував анексію Криму.

Підтримую. Варто скасувати 9Травня.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.