Синьо-жовте місто

У зв’язку з останніми подіями безліч міст України всіляко намагаються показати свою любов до Батьківщини. Найпопулярнішим публічним проявом патріотизму є розфарбовування міста у синьо-жовті кольори. До цього своєрідного флешмобу приєдналося й мальовниче місто Ковель, що розташоване у центрі Волині. 

Все почалося зі знаку «Ковель» на в’їзді в місто зі сторони Любомля.

Далі ковельчани взялися за розфарбування мосту на дамбі до дня міста та мосту на пляжі біля кафе «Лабаз». 

Також синьо-жовтим стали сходи у парку ім. Шевченка 

Та останнім здивуванням став будинок в районі вокзалу по вулиці Сагайдачного. Власники квартир на дев’ятому та восьмому поверхах виріши пофарбувати свої балкони у патріотичні кольори. 

«Особисто мені подобається те, що ковельчани стали більш патріотичними. Щодня в новинах ми бачимо лише вибухи, смерті, сльози… На щастя у Ковелі все мирно і тихо. А фарбування міста у національні кольори це ще один доказ того, що ми любимо свою Батьківщину і хочемо, щоб усі про це знали»,- розповідає випускниця КПЕК ЛНТУ Валентина М’ЯКОТА.

 

 

Фото з групи Типовий Ковель (https://vk.com/typical_kovel)

Коментарі

На справді все почалось з знаку КОВЕЛЬ на в'їзді в місто зі сторони Луцька! (Фото в статті немає), який роз малювали ковельські фанати. Потім була дамба, де ультрас також брали участь і міст біля Ла База. Потім ковельські ультра взялась за знак зі сторони Любомля і сходи на дамбі, які насправді є першим етапом графіті, яке в даний час уже дороблене!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.