Навіщо мені ТАКА рівненська влада?!

Якщо хочеш зробити щось добре для Рівного, зроби це тишком-нишком. Не дай, Боже, щоб про це знали чиновники!

У цьому я переконався на прикладі ініціативи активних рівнян, які воліють прикрасити місто патріотичним графіті-панно. І мали необережність запитати дозвіл у міської влади.

І тут почалося. Чекають відповіді уже більше місяця (!). Бо якась там комісія в управлінні архітектури засідатиме тільки 4 серпня. А ще чиновники запитують, чи мають активісти ліцензію на виконання відповідних робіт.

Я тут днями "зчепився" з деякими рівненськими користувачами у Facebook стосовно теми ефективності чиновницьких кадрів. Ця історія є ілюстрацією моїх слів.

Навіщо мені така влада, яка не може оперативно вирішити питання, для якого НЕ ТРЕБА давати гроші з бюджету, НЕ ТРЕБА давати малярів, НЕ ТРЕБА давати техніку, а ТРЕБА тільки підпис і печатка на ОДНОМУ аркуші паперу?!

Насамкінець. "Мене лякає перспектива, що все Рівне буде замальовано будь-ким і будь-як", – коли я почув ці слова мера Рівного Володимира Хомка, згадав класика. Головний герой Салтикова-Щедрина в оповіданні "Премудрий піскар" весь час повторює: "Как бы чего не вышло". Перечитайте, оновіть у пам'яті кінцівку цієї історії.

Місцеві вибори вже у 2015 році (сподіваюсь, так і буде) – вже думайте.

Ознайомтеся із моїми фотоблогами:

http://rivnephoto.tumblr.com

http://zhitomirphoto.tumblr.com

 

 

Коментарі

Совок, він в голові

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.