DZIDZIO передав на схід тепловізори та національну символіку

Улюбленець молоді україномовний гурт DZIDZIO взимку та навесні у час буремних революційних подій проїхався майже 20-ма містами України із всеукраїнським туром єднання, який організувала агенція «МЕГАПОДІЯ», на підтримку української мови, патріотичного духу громадян. Влітку хлопці продовжили свій вояж концертами на стадіонах країни. А днями музиканти зробили свій невеличкий внесок на підтримку наших військових, які боронять територіальну цілісність держави на сході країни.

Музиканти із гурту DZIDZIO передали військовим з 24-ої механізованої бригади тепловізор, 100 футболок, прапор України та ще один тепловізор – в іншу гарячу точку на сході країни. Сьогодні українці повинні нагадати солдатам, що ті не одні, що за наших вояк тримає кулаки вся Україна. Українська армія ціною власного здоров'я, а подекуди й життя, захищає кожного з нас. Тож кожен патріот зобов’язаний підтримати наших захисників. Принаймні, добрим словом.
 

Для довідки: 24-а окрема Залізна механізована бригада (ВЧ А-0998 м. Яворів, Львівська обл.) — це механізована бригада в складі 13-го армійського корпусу Збройних сил України, яка сьогодні базується поблизу селища Довжанське в Луганській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.