Нехай вата боїться

Знаєте, цікава тенденція: Все більшу роль, як і під час Майдану, у цій клятій війні з ватними єнотами відіграє народ. Передачі з рук в руки, тонни продуктів, засоби захисту і зброя... Скоро поставки провізії та боєприпасів нашим солдатам силами волонтерів буде достатньо, щоб обійтися без підтримки влади. Мені здається, що така армія найефективніша. Головне – це всім нам розуміти, що саме і як саме слід робити кожному, щоб добитися результату. Я говорю про перемогу, про те, щоб відстояти цілісність країни.

В той час, коли ми вже постачаємо військове спорядження, говоримо (і вже практично готові до цього) про постачання безпілотників, налагоджуємо в польових умовах альтернативну інфраструктуру, надаємо медичне обладнання, медикаменти, обслуговуємо цілі бригади, нам не вистачає лише очищеного від іноземних агентів командування. Повністю децентралізована система постачання та підтримки військових, щоправда, має лише переваги. А от децентралізувати командування, передавши його польовим командирам – майже самогубство.

Що ж, в будь-якому разі українці демонструють, що можна воювати не за гроші, які кидають на картку з фірми прокремлівського олігарха, розраховуючи на твою смерть від рук захисника вітчизни. Українці показали, що можна воювати з тим, що передають рідні тобі люди, яких ти, можливо, ніколи не бачив, та й не факт, що побачишся колись із ними після повернення додому.

Українці – це велика сім'я, де можуть дивитись одне на одного боком, але в біді можуть так міцно триматися за руки, що ніякі іноземні чи внутрішні вороги нас не розділять.

Нас бояться. Росіяни і ватники нас бояться. Українська сила – це не армія в кількасот тисяч озброєних солдат. Це армія в кількадесят мільйонів солдат, журналістів, волонтерів, священиків, батьків, матерів, дітей, спортсменів, митців і навіть моїх друзів із Сіетлу, які перекинули кількасот баксів на підтримку своїх рідних в АТО.

Страшно, вата? Ну-ну, бійся…

Слава Україні! Вічна пам’ять героям!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.