Лохотрон світового зразка, або Шоста частина суші - як п'яте колесо до воза

Мене надихнула на роздуми переписка в коментарях однієї спільноти "Вконтакте" - "Донецкая Республика", чи щось на кшталт того... Виявляється, таких спільнот багато, і вони характерні деякими особливостями.

Наприклад, ЦЯ СПІЛЬНОТА існує з 2008 року. Крім закликів до об'єднання з Росією, висвітлює "правильні" новини з купи різноманітних Інтернет-ресурсів, таких як, наприклад, оцей сайт. До речі, здивувало, що IP сервера - французька. Крім того, pagerank сторінки - 0, ТИЦ - 10. Дуже новий сайт, незважаючи на тривале існування подібних спільнот у соціальних мережах.

Крім того, ось - фото з альбому спільноти, які свідчать про військову підготовку сепаратистів, починаючи з 2009 року:

А тут - скріншот ще однієї світлини зі згаданої спільноти (зверніть увагу на дату):

Ці світлини Ви вже могли бачити в Інтернеті, різні люди їх уже публікували.

В одній із таких спільнот, проросійськи налаштована жінка запитувала в молодого українця, який намагався її тролити, наступне: "пів світу вважають нас неправими - це хто?". Хлопець відповідав, що всі крім Північної Кореї та Венесуели. І тут у мене з'явилась нав'язлива думка: путін вважає, що володіючи шостою частиною суші, він володіє найбільшою кількістю мізків на планеті. Але за такою логікою, і креветки в атлантичному океані розумніші за путіна. І тут мене осінило!

Знаєте, важко говорити з людьми, які вважають кісельова журналістом, які вірять маніпуляторам. Я задумався над питанням "як ми маємо перемагати в цій боротьбі з росією?"

Кажуть, що для перемоги над ворогом потрібно думати, як він... Але до рівня деяких росіян я опускатись не палаю бажанням.

Коротше, мені здається, що путану може перемогти тільки його народ, але точно не інтелектуальна еліта. Ну, подумайте, на кого спирається цей божок? Дивився вчора уривками фільм (російського виробництва - визнаю грішок) про Сергія Мамонтова (за мотивами історії Сергія Мавроді), так от: там фінансово-економічну та політичну систему Росії ледь не поховали вкладники МММ, яких було достобіса багато.

Ще коротше: путлера переможе тільки багатомільйонне стадо обманутих вкладників ЗАТ РФ.

До чого я це все написав? Хочеться, щоб все закінчилось якомога швидше. Але війни починати неможна. Допомоги суттєвої чекати немає звідки. Проте розмовами нічого не вирішиш.

Биймо ворога, поки не зрозуміє, що вже пора тікати.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.