Рівненський політик за допомогою судового позову до журналістів вирішив «підлататися» та попіаритися?

У той час, коли українські і, зокрема, рівненські вояки на сході України, захищаючи її територіальну цілісність, страждають від нестачі екіпірування, спеки, небезпеки і не далеко не ідеальних побутових умов, місцевий пенсіонер-міліціонер, який мріє стати політиком, «страждає» від соціальної критики сторожових псів демократії.

Міліціянт з Рівненщини В’ячеслав Чайка, який свого часу робив певні потуги у політиці, напевно, вигадав собі піар-акцію у вигляді судового позову до сайту «ВСЕ». Чого піар? Мабуть, бо його вперто не помічають на політичному небосхилі краю. Принаймні мені він точно не відомий. Може я не дуже розбираюся у рівненській політиці?

В’ячеслав Чайка

Як пишуть місцеві ЗМІ, пан Чайка є видним членом правлячої на Рівненщині  ВО «Свобода», яка, зокрема, має свого губернатора Сергія Рибачка, очільників районів тощо. Позов до «ВСЕ», що це? Нова влада вирішила зацькувати неугодну пресу руками уразливого полковника чи пан Чайка вирішив зробити підніжку партійним босам, поставивши свої власні амбіції вище дипломатії співіснування? Чи просто захотів «підлататися» за кошт журналістів?

Скажу відверто – Рибачка завжди поважав. Якщо людина конструктивна  і адекватна, неважливо до якої партії вона має стосунок. Бо справа не у приналежності, а у вчинках. І не віриться мені, що «соплі» із судом - це його рук справа. Отож виходить, що Чайка "полетів" не в той бік із власної ініціативи.

Навесні рішення В’яЧайки погодитися очолити правоохоронну систему Рівненщини запустило процес причинно-наслідкових зв’язків, результат яких його, скоріше всього, навряд чи задовольнив. Зокрема, дубенський «свободівець» В’ячеслав Чайка, претендуючи на посаду головного міліціонера краю, викликав хвилю обурення громадськості і саме завдяки її тиску був невдовзі звільнений після призначення. Але оскільки на громадськості навряд чи можна відігратися, він, напевне, вирішив зробити це на журналістах. І подати до суду за якусь публікацію на сайті "ВСЕ", якої я, наприклад, навіть не бачив, не читав, натомість конверт із пачкою папіряччя із суду отримав.

Але мова не про це. Те, що вразливий чоловік опинився в центрі уваги ЗМІ, претендуючи на високу посаду, не мало би дивувати людину, яка хоче бути політиком. Тим паче, політиком під прапором політичної сили із мужньою репутацією, яка, до  слова, на парламентських виборах 2012 року інвестувала у Чайку 181 місце партійного списку.

Прочитав обґрунтування позову, ледь не розчулився. Виявляється, ВСЕ - негідники, які як мінімум мають дати позивачеві 125 упаковок "Корвалолу" і проплатити місячний курс заспокійливого масажу скроні під музику джерельця, що струменить!

До речі, якщо чоловік настільки вразливий, як же він хоче стати частиною великої політики, де причини для стресу куди масштабніші, ніж публікація в регіональному інтернет-ЗМІ? Як вразливий пан зможе "співпрацювати з колегами і політиками з усієї України"?

В’ячеслав Чайка пише, що від нього навіть «відвертаюся родичі та знайомі» через публікацію на сайті чесних новин. Можливо, зупинити «зниження престижу в області» чоловік зміг би не позиваючись до журналістів, а направивши свої зусилля на допомогу військовим або постраждалому населенню сходу країни? Саме цим, між іншим, займаються журналісти «ВСЕ».  

Або ж, оскільки Чайці менше 55 років (а військовозобов’язаним є навіть придатний до військової служби офіцерський склад запасу віком 55-65 років), можливо, він все ж узяв би до рук зброю та пішов воювати проти окупанта? Відвоював би нібито зіпсовану репутацію, а заодно і нашу територію. Там у солдат також є душевні переживання – але їм болить за Україну.

Судове засідання по даному позову - 15 вересня (Рівненський міський суд, 16.00). В’ячеславе Чайка, не забудьте подати до суду за цей блог і додати декілька папірців, що підтверджують діарею чи мігрень, викликану прочитаним.

А якщо серйозно, то будьте чоловіком. Заберіть свої судові папірці і не відволікайте людей від роботи, від волонтерської праці -  краще самі зробіть щось корисне. Можливо, тоді таки станете політиком.

Коментарі

Чем "тронный свободовец" отличаеться от представителей предыдущей власти ,когда позволяет себе называть народ провокаторами ??Или это не он---это кресло мягкое виновато!Не патриотично как-то!

Друзі!

"ВСЕ сапйт чесних новин" фінансується М.П.Сорокою - нардепом партії ригіонів.

ЧАЙКА КРАСАВЧИК!

ТРЕБА ДУШИТИ ЦИХ СОРОКІНИХ ЖОПОЛИЗІВ!

Свободівців гнати у три шиї!!!!

А я вважаю, що усіх мєнтів та їх начальників тра гнати у зону АТО. От у мене по сусідству жив наркоман. І скільки раз визивали мєнтів до нього на "варку". стільки раз мусора приходили, але про виконану роботу не звітуаали сусідам : мол, ми розібрались. А нарік і далі варив зілля та стравлював молодь. Не раз підлітки прибігали під ломкою в двері до сусіда стукали.
Тільки Бог є - нарік сам здох від передозу.
Цікаво, чи добре жилось тим мусорам при такій "наріковській спраті податку"?
тільки тоді в середині 90х не було ЗМІ, які да хоча б заради піару нагнули б мєнтовську наглоту. ЛЮДИ, не будьте байдужі - вимітайте цей мусор-сміття з хати-області!!!

Я не розумію, що робити з журналістами, які пишуть відверту і нічим не доведену брехню ? Яка ще й шкодить здоров"ю і репутації людини. Я не знаю Чайку, але те, що витворяли ЗМІ з призначенням цього чоловіка, достойно того, щоб засудити це , якщо не доведені факти, які вони публікували. До речі, не тільки Чайку травили.. Травлять всіх неугодних системі, яка склалася в нашому місті за роки дерибану. І це дуже помітно, коли ЗМІ прислужують бандитам-злодіям. А коли хтось обурюється з приводу цього - верещать, що це нападки на пресу. Почекайте, шановні! Ніхто на справжню пресу не нападає. Але якщо окремі заробітчани хочуть підзаробити, то закони одинакові для всіх. Збрехав, наніс шкоду - відповідай. А як інакше ?!

згоден на 100

згоден на 100"

1) а коли втопилася дитина біля "Швейцарії"?
2) хто є новим співвласником "Швейцарії"?

Ігор і Петро - це шизофренік, що пише з одного ІР?

Гость, а ты параноик, IP может принадлежать любому узлу, шлюзу и т.д.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.