«МЕГАПОДІЯ» на пляжі у Хрінниках зібрала на потреби армії 3500 гривень

Цьогорічний четвертий фестиваль «AQUASPHERE», що вже традиційно у розпал літа проходить на узбережжі Хрінницького водосховища, пройшов яскраво і вдало. Про це свідчать відгуки в групі «Мегаподія» «вКонтакті». Успіху цього грандіозного заходу завдячую передусім Демидівський районній владі, яка посприяла його проведенню. До прикладу, місцева влада в минулому році фестиваль фактично зірвала.

Хедлайнером цьогорічної «AQUASPHERE» став гурт «Дзідзьо», який знову продемонстрував своє серйозне ставлення до нинішніх подій в Україні. Нещодавно музиканти разом зі мною, як  організатором їх концертів в Україні, придбали для українських військових тепловізори і передали їх в зону АТО. І цього разу, враховуючи нинішню ситуацію в країні, я і моя команда не могли залишитися осторонь подій, що відбуваються на сході. Тому паралельно із концертом волонтери в рамках проекту «Збережи життя» збирали кошти на потреби армії.

 

На території проведення фестивалю стояли скриньки для збору коштів українським воякам. І хоча захід відвідали більш як три тисячі осіб, до скриньок пожертвували лише півтори тисячі гривень, і це незважаючи на постійні заклики ведучого допомогти українським солдатам. Тому, частину із коштів, виручених від продажу квитків - дві тисячі гривень вирішив додав я. Тож загальні 3500 гривень підуть на підтримку солдат із Демидівського району, яких відряджають у зону АТО. Ця сума – невелика, але кожна така пожертва – це додатковий бронежилет для наших солдат. Сьогодні на Демидівщині ініціативна група акумулює кошти саме для закупівлі бронежилетів, тож організатор «AQUASPHERE» передав їм зібрані кошти.

 

Я вважаю, що кожен, для кого «патріотизм» це не просто гучне  слово, повинен у цей непростий для України час повинен зробите все, що залежить від нього, аби зберегти нашу землю, зберегти життя і здоров’я кожного солдата, кому випало нині зі зброєю в руках захищати наш з вами cпокій. Тому агенція «Мегаподія», яку я очолюю, щоразу, організовуючи гучний захід, пам’ятає про солдат і робить свій невеличкий внесок на їх підтримку.

 

 І надалі, частину  виручених коштів з наступних концертів, організованих «Мегаподією», також буду направляти на підтримку українських солдат.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.