Правоохоронці в ролі ху*лоохоронців: вибіркове правосуддя чи випадковість?

У соціальних мережах стверджують, що відкрите міліціянтами  провадження за встановлення надгробника Путлеру на Костопільщині було ініційоване прокуратурою.

 Йдеться, що цей красномовний вияв «пошани» агресору кваліфікований як «хуліганство».

А скажіть мені любі правоохоронці-ініціатори відкритої справи: якщо бути до кінця послідовними, чи не варто тоді відкрити провадження й проти будь-якого іншого прояву нетерпимості проти ВВП?

Ну, наприклад, на майдані Незалежності в Києві продають сувенірку, таку як коврики під ноги з обличчям Путіна чи туалетний папір із його зображенням?

Створюючи прецедент ви ставите себе у незручне становище. Чи встановлення надгробного каменю президенту росії  більше хуліганство ніж організоване виготовлення і розповсюдження туалетного паперу із його зображенням з метою збагачення? Виходить, треба або всіх зупинити, або не займатися вибірковим правосуддям. Ви ж бо нова влада, не злочинна, так?

Можливо, акція костопільських націоналістів - це хуліганство. Але, зокрема, на Рівненщині точно є порушення куди серйозніші, ніж це. Як щодо того, щоб зайнятися врегулюванням питання незаконного видобутку бурштину на Поліссі?

Чи давайте ще попросимо вартових доріг арештувати всіх, у кого антипутінські номери? Але у відповідь буде одна дяка - його терористи організують черговий залп вдячності із «Граду» по наших солдатах… То на чиїй ми стороні?

Сьогодні, шановні правоохоронці, точно не час захищати честь і гідність людини, яка вбиває наших солдат, віджимає наші території, проливає сльози українських жінок. Не забувайте, ви – правоохоронці, а не ху*лоохоронці. Так чи ні?

Всі фото узяті з Instagram.

p.s. la-la-la-la

Коментарі

А навіщо вживати нецензурні слова? Ви вже по іншому написати не можете? Чи це особливий "журналістський" сленг? Гидко це бачити вашому сайті......доведеться менше бачити ваш сайт. Або й взагалі не бачити. Прощавайте!

До побачення. 

Ну так, симуляция деятельности. Это же наша милиция. Это они в здании УВД начальника по три часа найти не могут, ходят как обезьяны с задержкой развития, стаей, и ищут куда он делся. А "фулигана" они быстро найдут и накажут. Хотя, Костопольские те ещё кадры, приходилось иметь дело.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.