Літо, табір, ЮніорБанк: Бізнес-Школа навчає школярів фінансової грамотності

Бізнес-Школа ЮніорБанку приділяє увагу своїм маленьким учням навіть під час літніх канікул. Цього літа  продовжився проект, спрямований на підвищення фінансової культури дітей, які відпочивають у дитячих оздоровчих таборах.

 

DSC_01021.JPG

 

Неподалік Острога Рівненської області, в мальовничому сосновому лісі, розташований дитячий оздоровчий заклад „Корчагінець”.Тут є чудове футбольне поле, спортивні майданчики, багато обладнаних місць для відпочинку та проведення дозвілля. Саме тут пройшли веселі занняття з основ фінансової грамотності для школярів в рамках унікальної освітньої програми, організованої  Бізнес-Школою ЮніорБанку.

 

«Ми продовжуємо огранізовувати активний відпочинок для дітей, - розповідає керівник напряму “ЮніорБанк”  Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Галина Шеметило. - Дні фінансової грамотності в рамках Бізнес-Школи ЮніорБанку уже стали доброю традицією. Тепер щороку наші сертифіковані тренери відвідують дитячі табори області  та в легкій ігровій формі розповідають про банківську справу, фінанси та вміння користуватись власними коштами. В організації навчання нам допомагали і директор, і працівники табору - за це їм велике спасибі!»

 

DSC_0008.JPG

 

Діти із задоволенням приймають активну участь в навчанні, задають багато питань, а найактивніші учасники та переможці отримують багато призів від ЮніорБанку.

 

Відпочиваючий табору “Корчагінець” Дерезенко Денис ділиться враженнями: "Було дуже неочікувано отримати урок фінансової грамотності в таборі. Нам не вірилось, що банк може приїхати спеціально для занять з нами. Я отримав дуже позитивні враження. Ті банкіські операції та таємниці, про які я раніше лише здогадувався, для мене підтвердились та відкрились. Раніше я отримував знання лише від випадкових спостережень за батьками, а тепер мені за одне заняття вікно в банківський світ відкрив професіонал. Крім того, ще подарували призи від ЮніорБанку та безкоштовну банківську карту Юніора, про яку раніше лише чув і мріяв, але не знав як вона легко оформляється. Я обов'язково її активую по приїзду з табору, адже знань в мене вже достатньо, а вміння буду здобувати тепер не спостерігаючи за батьками, а повноцінно користуючись послугами банку разом з ними."

 

DSC_00761.JPG

 

Велику допомогу в організації заходу надала адміністрація закладу. За  словами директора табору Івана Леонтійовича Дячука: “Ми задоволені співпрацею з ЮніорБанком. Адже крім відпочинку наші вихованці мають змогу збагатити свої знання корисними порадами у світі фінансів. Навчання, що проходять у формі ігор та розваг, допомагають дітям розширити свій світогляд, стати більш відповідальнішим до грошей. Головне, щоб в майбутньому вони достойно оцінили ті зусилля дорослих, які спрямовані на те, щоб вони виросли фінансово грамотними, заможними громадянами України”.

 

В проведенні веселих занять для школярів приймали участь і працівники табору. Як розповіла Марія Димухаметова,  менеджер, співорганізатор занять: "Для нас головне - це щоб діти були задоволені. Заняття з фінансової грамотності проводились у невимушеній атмосфері - діти, граючись, дізнались більше про банки і стали до них ближчими. Адже на сьогоднішній день банк - це невід'ємна частина фінансового життя людей, і дуже важливо, щоб це життя було грамотним, а користувачі обізнаними. Ми сподіваємось, що діти ці знання дійсно зможуть застосовувати на практиці. А співпрацю з Банком ми будемо продовжувати і далі”.

 

DSC_0098.JPG

 

Перший тренінг для рівненських школярів було проведено в ПЗ "Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку"Острозький ДСОК "Корчагінець", який знаходиться в с. Межирич, Острозький р-н  Рівненської області.

 

Освітня програма ЮніорБанку стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Грузії та Латвії, об'єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.