Рівному ставлю "незарах"!

Я люблю графіті. Особливо захоплюють мене креативні патріотичні зразки вуличного мистецтва, яких останнім часом усе більше в Україні. Думав, що і в Рівному з'явиться щось цікаве. Я навіть пару місяців тому актуалізував тему, підштовхнув зацікавлених, смикнув чиновників... Але віз був на тому самому місці.

Потім, правда знову замайоріла надія, але битву поки що виграють чиновники. (До речі, допоки чекали чиновницького позволєнія, на обраній стіні навішали кондиціонерів - журбинка).

Днями я був у Житомирі. У цьому місті я виріс. І можу вас запевнити, що воно (на відміну від Рівного) завжди було національно-імпотентним. Я знаю про що говорю; там Лєнін стояв на площі Соборній до 21 лютого 2014 року. .

Проте нині Житомир дає ніфігову фору Рівному й за патріотичними графіті-панно виграє, як мінімум, із рахунком 6:0.

От вам перший "гол". Паркан гаражного кооперативу в одному зі спальних районів.

Усі світлини мої власні.

Другий... Вул. Київська

Тримайте третій - та ж вулиця Київська.

Четвертий пішов - знову Київська.

А от вам і п'ятий! Вул. Небесної сотні (так, віднедавна у Житомирі вона є - нема більше Московської).

"Как Тузік грєлку" - шостий... Вул. Б.Лятошинського, у центрі міста (до речі, український композитор народився у Житомирі).

І я вже не кажу про офіційно зареєстрований рекорд України - Найбільше зображення прапора на вул. Київська 1 біля площі Соборної.

Отож, Рівному поки що ставлю "незарах".

P.S. Учора контактував із активістами групи Флешмоб Рівне - кажуть, що шукають нову стіну, чиновники обіцяють швидко погодити розміщення графіті. Надія Є!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.