Східний фронт: нотатки солдата - 7

Хто був на фестивалі "Бандерштат" у Луцьку має пам’ятати хлопця, який мав куточок лучників. Такий довговолосий, звати Павло. Він зараз солдат Національної гвардії. Відразу після Майдану він пройшов вишкіл і тепер захищає Україну під Слов'янськом в боях з терористами. В перервах між боями, хлопець робить нотатки на своїй сторінці в «Живому журналі». Ми продовжуємо передрук його записів, щоб ви могли з перших вуст дізнатись, що ж насправді відбувається там де йдуть бої.(орфографію і стилістику повністю збережено).

24 липня

Усе через хвору голову ПТН ПНХ. Стягуються його вояки до наших кордонів... Як же вони уже заї...ли!!! У будь-який момент чекаємо на наказ про наш виїзд. Питання тільки у якому саме місці буде черговий прорив... 

З особистих новин за останній час: отримав чергове звання, переведений у батальйонну розвідку. В розвідці буде веселіше, хоча я й до цього творив речі ті ж самі, тому певно й взяли до себе.
Все буде добре!
СЛАВА НАЦІЇ!!!

26 липня

В очікуванні наказу йде посилена підготовка. Розвідка повинна знати й уміти все.

27 липня

Скелелазка, диверсійка, топографія, вуличні бої, зачистки будівель, стилі допиту, форсування водних перепон, мінування та саперна справа, фізпідготовка, рукопашка , водіння різноманітних транспортів, володіння холодною та вогнепальною зброєю... Та багато чого іншого. З короткими переривами на відпочинок... Секретом то бути не може: кому не потрібно то ті певно давно про це знають. 

Крепатура по усьому тілу в усіх... Та це потрібно, ми це добре розуміємо. Коли ми тільки прийшли в гвардію, ми були неумілими добровольцями, наївними ведмежатами які виїзджали на мега патріотизмі. Зараз усе змінюється.
СЛАВА НАЦІЇ!!!

 

6 серпня

Вірш про Михайла Вербового. сьогодні 9 днів, як його немає з нами. Йому було 20 років...
Пам'ять
Літній день, обідня година
В хаті горе - мати ховає сина, Проклята війна увірвалась в країну.
А він наче спить, лежить нерухомо
Ніби просто заснув і прокинеться скоро.
Біля труни брат ридає, виглядає хворо,
Сам-себе докоряє, чому відпустив самого?
Та молодший сам вирішив, не кажучи нікому
Піти добровольцем воювати одному.
Захищати рідні землі, бо ворог заклятий,
Не дає вільно жити - виганяє з хати.
Він взяв в руки зброю та пішов воювати
За волю та за правду, за маму і тата,
воював відважно, було що втрачати.
Та героєм став раптово...
Нема що й сказати...
Клятий ворог ще заплатить, за кров брата - кров'ю,
Перемога буде скоро - буде і відплата.
Буде Мир і буде щастя, будем панувати,
Та загиблих за країну будем пам'ятати!
Пам'яті Михайла Вербового (Леший) та всіх загинувших героїв в АТО.

 

13 липня

Дев'ять місяців... Багато це чи мало... ?
Ніби й не дуже. Та за цей час можна багато встигнути: народити дитину, прожити життя, змінити своє життя, а також змінити докорінно життя людей, не тільки довкружніх а навіть тих що ніколи не знав і ніколи не будеш знати.

Дев'ять місяців... Саме учора для мене була ця дата. Дев'ять місяців назад я прийшов на Майдан. Я увійшов до нього з упевненістю що я там не надовго, декілька днів, можливо тиждень і проблему буде вирішено... Та проблема була дуже уперта, тому я був на Майдані постійно, не покидаючи нашого дітища до фіаско нашої проблеми.

Життя до Майдану стало уже колишнім, іншим. Ми оглядались назад , на те наше колишнє життя і не вірили самі собі що зможемо повернутись назад.

А далі у нашої країни стався Крим... І колишні майданівці пішли у гвардію. Ми створили перший батальйон. Ми готувались до Криму...

Та у нашу країну злий сусід навзамін Криму свій ДНР і ЛНР... 

І ми пішли туди, ми мали бути там. У нас був свій Карачун, у нас був свій Своловянск. Ми були там, були там поки наша країна прокидалась. І прокинувшись здивовано, думала що ж з цими "робити".
Ми й надалі в строю.

Не декілька днів, тиждень... Довше... Значно довше... І довго ще буде...
Дев'ять місяців... 

16 липня

Вчера смотрел фотографии Юго-Востока.

Не буду касаться темы, кто в кого стреляет и кто куда попадает - дерьмо мгновенно попадет в вентилятор и главная тема останется неуслышанной. Заболтаем.

Я о взорванных мостах, путепроводах, пущенных под откос составах. Это же не ВСУ? Мы же точно мосты не взрываем? Так? Это же делают "ополченцы" и "добровольцы" в целях спасения русского мира и русских на ЮВ от страшных бандеровцев!

Смотрел, как взлетает в воздух мост и как хохочут гиенами защитнички, его подорвавшие. Глядел на зависшие в воздухе цистерны, слетевшие со раскуроченного ЖД полотна. И на обрушившийся вниз пролет автомобильного перехода.

И подумалось мне, что на своей земле люди такого не делают - только на чужой, судьба которой безразлична. На своей земле не травят колодцы, не взрывают мосты и железную дороги, не убивают инфраструктуру - ведь тут дальше жить. А этим - плевать. Им не восстанавливать залитые водой шахты, не отстраивать дома, мосты, подъездные пути, дороги... Им не надо. Они нагадят и уйдут. А вот вы, "ополченцы"... Вы - останетесь.

Читайте також: 

Східний фронт: нотатки солдата

Східний фронт: нотатки солдата - 2

Східний фронт: нотатки солдата - 3

Східний фронт: нотатки солдата - 4

Східний фронт: нотатки солдата - 5

Східний фронт: нотатки солдата - 6

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.