1 вересня та купа грошей у сміття

За десять днів розпочнеться доба шаленого заробітку тих, хто торгує квітами та вазонами. Я нічого не маю проти цих людей і дуже хочу, щоб вони були заможними. АЛЕ! 
Ще минулого року, коли моя малеча пішла в перший клас, я казав, що верхом безумства та нікому не потрібної показухи є тони квітів, що даруються на перший дзвоник (та інші свята).
Сьогодні побачив пост у ФБ однієї російської вчительки (чи не вчительки, це не важливо). Пані вчителька закликала колег відмовитись від букетів на перше вересня та спрямувати кошти на користь одного з благодійних фондів. Чому? Та все просто. Давайте спробуємо порахувати. В класі 25-30 дітей, чоловік 10 купить квіти чи вазони (а не зірвуть їх в себе в дома). Середня ціна букета в Рівному 50-90 грн (купував квіти місяць тому). Далі все просто 10 букетів по 50 грн на кількість класів в школі на кількість шкіл в місті… Порахували? Не малі кошти. Що робитиме вчителька з такою кількістю квітів? Щось забере додомку, а щось згниє в смітнику. Так поважаєте вчительку, що не можете без букету? Ок, домовтесь і купіть один гарний від класу, а інші гроші пожертвуйте тим, хто цього потребує. Наприклад на потреби армії. Аби наші діти змогли першого вересні з бантами та портфелями радіти та обмінюватись враженнями, гинуть наші вояки. 
Зрештою, не хочете на армію? Не проблема! Є купа тих (наприклад фонд Скарбниця Надії), чиє життя залежить від цих коштів (багато хворих на різні види раку помирають як раз через нестачу грошей на черговий курс лікування). Не хочете давати чужим людям? Не проблема. Знайдіть реальну потребу свого класу та школи і використайте ці гроші (нова література, наочність,…).

Закликаю освітян, що прочитають цей пост проініцювати подібне у своїх закладах.
Гроші це ресурс, будьте мудрі у його використанні.

Рівняни, я от що пропоную, давайте разом організуємось і розклеїмо по місту афішки з цією ідеєю. Також звернемось до освітян з такою пропозицією Хто може допомогти?

Коментарі

На жаль, тільки сьогодні ознайомилась з цією акцією. Плануємо завтра розклеїти листівки, кому потрібно - можу скинути шаблон.
Підскажіть будь ласка реальний рахунок-и, куди можна перераховувати кошти, або ж адреси, по яких можна зв'язатися з постраждалими.

Я викладач. Як же я з Вами ЗГІДНА! Як я давно борюсь з цими віниками, і прошу не псувати мені настрій,і не дарувати їх! А от звідки ця впертість, коли просиш, пояснюєш,а тобі все одно дарууть- ніяк не можу зрозуміти...

дякую Вам за підтримку

Сергій, від БФ "Скарбниця Надії" пропоную реалізувати такий проект. Буквально вчора спілкувались з головним лікарем госпіталя. Медикаменти для поранених солдатів витрачаються як вода в пісок уходить. Можемо об'єднатись і провести акцію, наприклад, "Життя солдата замість мертвих квітів" (перефразуючи російська вчительку). Також підтримаємо звернення до освітян.

я за, мій профіль на ФБ https://www.facebook.com/sergiy.teren

давайте спишемось і домовимось, завтра вранці хочу звонити до пані Кульчинської

Сама викладач, і розумію, що квітами не вимірюється щирість визнання роботи вчителя учнями -і без букетів можна обійтись . Хай краще вчаться і частіше виконують д/з.

Дякую Вам.

допоможіть та долучіться до донесення цієї ідеї до батьків

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.