А де Юля?!

Не хотів писати і навіть коли починав – забороняв собі публікувати. Не хотів, щоб звинувачували в "мочінні" партії, порушенні єдності під час війни і ще купу всіляких причин. Але сьогоднішня новина мене остаточно доконала: з "Батьківщини" вигнали Генадія Москаля. Як написав сам нардеп, йому не пояснили чому і за що. А рішення приймалось за його відсутності.

Те що хочу сказати в мені назрівало давно. Мене дратує той популізм, з якиим часто виходять на люди представники біло-червоної, часом сердечної, політичної сили. Пам'ятаєте перед президентськими виборами Юлія Володимирівна оголошувала мобілізацію, перетворювала свої офси на штаби і обіцяли формувати мало не полки на фронт. І де?... Де Юліні батальйони?

Як журналіст, обізнаний як допомагають армії нардепи від "Батьківщини". Микола Кучерук, Юрій Вознюк, Валентин Королюк час від часу купують якесь спорядження, форму, продукти для українських солдат, котрі воюють в Донбасі. Мій друг в Херсоні, депутат міськради, зі шкури лізе, переймаючись умовами в яких живуть солдати на Арабатській стрілці і на адміністративнному кордоні з Кримомо. Але ніяких батальйонів "Батьківщини", про які говорилось перед виборами, не існує.

А де сама Юлія Володимирівна? Яценюка, Турчинова, Тягнибока, Порошенка, Гриценка і ще купу народу бачу. На Ляшка вже дивитись не можу, а Юлі нема. Я не фанат згаданих політиків. У мене до них купа запитань, але вони є, а ЇЇ немає.

Мені дуже цікаво, що Юлія Володимирівна думає про Володю Путіна. Колись вони з ним так мило хіхікали над Ющенком. Так мило підписували "найкращий" газовий контракт. А тепер Вова є, а Юлі – немає. А чому Вона не скаже, що думає про Володимира Володимировича? На її думку хто він: лідер дружньої держави чи Хуйло? Хай скаже, мені це дуже цікаво.

А може Вона поїхала лікуватись? Ну просили ж її, після тюрми: "Юля, їдь полікуйся!". Тоді не послухала, то може зараз… Ну але ж говорити може. У "Фейсбуці" хоч Порошенка покритикує, хай підкаже, як краще країною керувати. Хай порадить як краще послати на х@й Хуйло у Мінську. Вона ж краще знає того лисуватого коротуна. Хай допоможе Україні досвідом. Вона ж любить країну. Правда ж?! Ну вона ж весь час так казала. Чи може, як президентське крісло втретє дісталось не Їй – то вже й розлюбила?

Злі язики кажуть, що Юля і Рінат часто шепчуться, так що не чутно. Злі люди кажуть, що ці двоє готують інший Майдан. Ніби хочуть вернути собі владу: Він – в економіці, а Вона – у владі. Але ж такого не може бути! Чи може?

А у відповідь – тиша. Нема в кого спитати.

Днями в розмові з Миколою Кучеруком почув від нього: "я розумію, що зараз стоїть задача мочити "Батьківщину"…". Не буду "мочити" Микола Герасимовичу! Просто дайте відповіді на питання, які я тут написав. Ви ж маєте знати де Юля. У вас має навіть бути Її номер мобільного. Подзвоніть, спитайте і скажіть, що люди хвилюються. Питають: де Юля?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.